Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Kristina Lopez


4.9.2021 21:18, naposledy upraveno 13.5.2022 21:01 uživatelem Kolpanek

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))



JUDr. Kristina Lopez Ph.D.


Jméno a příjmení: JUDr. Kristina Lopez Ph.D.
Datum narození: 25.5.1987
Místo narození: Los Santos
Trvalé bydliště: Hotel Palomino Creek
Národnost: San Andreas
Rodinný stav: Rozvedená
Telefonní číslo: 843837
S-Mail: kristina.lopez@post.ic


Vzdělání:
- Vysokoškolské vzdělání v oboru "Doktor práv" ukončeno maturitou s dosažením titulu "JUDr.". Následně jsem pár let studovala a dosáhla jsem titulu "Ph.D.".


Pracovní zkušenosti:
- Pracuji jako Státní Zástupkyně


Oprávnění:
-
Řidičské oprávnění - A/B/C.


Jazyková znalost:
- Ovládám plynule Češtinu, Polštinu a Ruštinu.


Životopis:
- Jmenuji se Kristina Lopez. Narodila jsem se 25.5.1987 o hodině 14:00 v nemocnici Los Santos ve státě San Andreas. Jsem spolehlivá, pracovitá, milá, fyzicky zdatná, čistotná a odhodlána se přiučit nové věci. Dokážu pracovat týmově, ale i samostatně. Celé své dětství jsem prožila v klidu a harmonii. Chodila jsem na základní školu v Los Santos. Po ukončení základní školy v Los Santos, jsem začala chodit na vysokou školu v San Fierro, kde jsem studovala obor "Doktor Práv". Školu v San Fierro jsem úspěšně ukončila a dosáhla jsem titulu "JUDr.".
Následně po pár let zkoušek jsem dosáhla titulu "Ph.D.". Dokáží se orientovat v zákonech San Andreas. Zákony v San Andreas ovládám na jedničku.  Mezi mé koníčky patří sportování, čtení a psychologie. Ve svém volném čase, ráda trávím čas s kamarády, nebo studováním psychologie. Pár let jsem pracovala jako doručovatel balíčku a následně jsem začala pracovat jako "Státní Zástupce" v San Fierro. Před rokem jsem podala výpověď a vrátila se k práci "doručovatele balíčku". Naučila jsem se plynule mluvit Polsky a Rusky do dvou let studia. Momentálně jsem šťastně zadaná a spokojena s mojí práci "Státní Zástupce" ve Vládě San Andreas. 





Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024