Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


neznamy#5174

Smazaný účet

4
5.9.2021 17:57, naposledy upraveno 5.9.2021 18:52 uživatelem neznamy#5174

Dobrej chtěl bych zažádat o unban. Začlo to tak že jsem hrál s kámošem a on z ničeho nic odpojil hru bez toho aby mi to řekl. Psal jsem mu i na discord a neodpovídal. A potom jsem si všiml že je ve hře a pořád mi neodpovídal na discord. Tak jsem mu napsal do PM a dělal jako že neví. Celou dobu jsem si myslel že je to on, protože si minule udělal nový účet který se jmenoval Emily a přímení nevím. A furt odpovídal že neví kdo jsem. A po dlouhé době jsem přišel na to že to není on. Osobě které jsem psal se moc omlouvám a nikdy se to nebude opakovat znova. Tak prosím o unban a ještě jednou se omlouvám. Rozumím a vím že si ban zasloužím ale byl bych velice rád kdybych si poslední den před školou ještě mohl zahrát. Děkuji :)

 

Ban jsem dostal za PM Spam. Jo a spam to ani nebyl. Jen jsem psal větu novou zprávou.

8 hodin... 

Ban mi udělil SovietDog.

@SovietDog

 


Powered by LeoSight IFS
LT~13