Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

MOTOR (ZAKLEPÁNÍ MOTORU)


Julik

Hráč

31
6.9.2021 22:28

Zdravím napal mě návrh na detailnější rozbýtí motoru kdyby auto už mělo najetých více kilometru a nemuselo by to být ani kvůlu nájezdu km mohlo by to udělat např i týden nebo měsíc staré auto a tím mám na mysli zaklepání motoru prostě např by jste někde někdy jel a ukazalo by vám to jako ukazuje motor přestal pracovat do ted ale napsalo by to např vyletěla ojnice,rozletěly se pístý atd a AT by nějak mohly udělat aby auto nejelo do té doby než bude spraveno a oprava by se týkala důkladného rp videa bud by si to hrač mohl udělat sám ale musel by vědět co dělat učitě žě ano a nebo by si to mohl nechat udělat od nějakého zkušenějšího mechanika opravit a oprava by vždy musely být dodána videm aby byl důkaz pořádného rp např prostě rozebírá hlavu vyndavá svíčky atd proste nez by rozebral motor a dal ho zpět do kupy podle toho co se sním stalo zajímal by mě názor ostatních tak jsem zvědavý 

6.9.2021 22:40

Ahoj,

Tuto věc můžeš erpit passivem, stejně jako já a určitě několik dalších lidí erpíme běžné poruchy vozů a jejich údržbu. Navíc pochybuji, že by to lidé na skimu erpili ( tu opravu ) jednoduše by vzali vozidlo a raději ho prodali než řešit něco do čeho musí hodit peníze a není to ten jejich slavný neexistující "full tuning" nebo také známé jako "v plné palbě".

Neber to zle, nápad to je suprový a já jsem rozhodně pro ale pochybuji, že se někdy něčeho takového dočkáme.

 

Julik

Hráč

31
6.9.2021 23:28

Zdravíčko to je zase pravda no že by to lidi který nějak nemají auta rádí vice tak by to asi prodali ale to to zase jak jsem říkal že by to mohlo udělat auto s najezdem 10tis km nebo tak s 10 km ale pravda je fakt že pokud auta nejsou v full tuningu aneb v plné palbě tak to lidi nechtějí nechápu některá auta mám i stock a paráda všíchni řeší jen kolik co stojí atd no ale měl jsem nějaký nápad tak mě zajímal názor jiných lidi :)

Holub

Hráč

46
7.9.2021 00:44

Upřímně bych nebyl proti funkci z Artheonu, kdy s vyššími nájezdy byl problém se startováním. Samozřejmě by tomu mohla pomoct generálka motoru (odečtení nějaké částky za opravu), která by tohle "počítadlo" znovu resetovala. Jde to a dokonce i tak, aby to nebylo omezující.

Julik

Hráč

31
7.9.2021 08:48

A nebo taky něco takového ale mohla by tu být proste detailnější rozbity motoru aby se i ty co mají auta v plane palbě :D aby se o ne taky trosku staraly každý furt jen jezdí a nevi poradně o dalších věcech co se na Skimu daji dělat 

Zeintar

Hráč

49
7.9.2021 09:22

@Holub

Myslim, že tu ta funkce je. Už teď mi moje unique Impreza s 9k najeto startuje docela dlouho. 

Holub

Hráč

46
7.9.2021 12:38

Právě, že není. To, že dlouho startuješ je normálka u jakéhokoliv auta na serveru.

Na Artheonu to tehdy fungovalo tak, že ti to vypsalo, že vozidlo se nepodařilo nastartovat, takže jsi musel znovu. 


Powered by LeoSight IFS
LT~62

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024