Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zkrácení banu


Dexyy

VIP

10
14.9.2021 16:40

Ahoj, 4.9.2021 v 13:57 mi byl udělen permanentní ban za následující porušení pravidel:

pravidlo 1,10,13,21.

Nebudu zde psát že za nic nemohu a že mi ban byl udělen neprávem jelikož kdyby to tak bylo tak bych ban nedostal. Na un banu/zkrácení trestu mi hodně moc záleží jelikož na skimu mám více jak 1 600hodin a taktéž i kvůli tomu že na mta komunitě neni lépe propracovaný server kde se dá v klidu  zarpit s kamarády.

Vím že mé cování bylo vždy špatné a nevkusné v rpení sem též nebyl moc dobrý a rád bych to napravil, mrzí mě že jsem se zachoval tak jak jsem se zachoval... měl jsem rpit a nevymlouvat se na npc....

byl bych moc rád kdyby flyer zhodnotil mou žádost o un ban a za těch 10 dní jsem si uvědomil a ponaučil jsem se ze svých chyb pokud dostanu un ban budu už rpit jak se má a né jako npc jak sem rpil do ted...

17.9.2021 13:25
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~35

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo