Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

MuDr. PhDr.Michelle Arthur


KitzuInu

Hráč

34
16.9.2021 01:22, naposledy upraveno 18.9.2021 13:40 uživatelem KitzuInu

I. Kapitola první.

    Dětská léta

Když jsem se narodila dvacátého druhého února dva tisíce, byla jsem přivítána moderní dobou Anglie. Moji rodiče nebyli bohatý ani chudý, prostě střední třída. Táta byl dělník, a matka dělala uklízečku v hotelu. Ale i tak jsme měli hezký dům na předměstí Cardiffu ve Walesu. Měli jsme nádherný starý vůz, nebyl to vrak, ale tátovo naleštěný fáro který si koupil když úspěšně pracoval jako podnikatel. Když jsem začala chodit do školky mamka začala mít psychické problémy a já chtěla zjistit co jí je a také jsem se to dozvěděla až když jsem byla na fakultě. Celé mé dětství jsem bděla nad tím co mé matce je a jak ji mohu pomoci páč doktoři ani psychiatři to nedokázali. Rodiče mě přivedli po školce do nejlepší školy v Cardiffu, byli tam hodní učitelé a žádná šikana. 

 

II. Kapitola druhá

   Puberta

Poté co jsem přešla v šestém ročníku základní školy na gymnázium tak jsem začala mít trošku strach, jiní lidé, jiné prostředí chápete to. Začínala jsem mít první randíčka a tak podobně. Ale na konci posledního ročníku byl menší zvrat, matka mi umřela a já to oplakávala měsíce a měsíce. Ale pořád jsem myslela na jedno a to samý zjistit co jí bylo z jejích příznaků co měla doma a co jsem viděla na vlastní oči.

 

III. Kapitola třetí

  Dospělácký život s otcem za zadkem

Po gymnáziu jsem šla na fukultu a byla na dálkovém studiu páč jsem musela do toho pracovat. Pracovala jsem jako účetní v jedné místní firmě, takže jsem byla prostě zavřená v kanclu a dělala blbý papíry. Otec chodil naproti do kavárny a vždycky mě sledoval jestli se nebavím s nějakým hezkým chlapem. A vždy když jsem s nějakým mluvila zaavolal mi ihned na mobil. Jednoduše abych to shrnula tak mě naštval že jsem chtěla dostudovat říct mu co mamče bylo a vypadnout. Páč mě prostě nenechal mě si užívat.

 

IV. Kapitola čtvrtá

  Odlet do San Andreas

Poté co jsem dostudovala fakultu získala jsem dva tituly protože jsem se ráda zajímala o více věcí něž je potřeba. Řekla jsem tátovi že matka měla poruchy osobnosti a schizofrenii. Chtěla jsem se co nejrychleji dostat co nejdále od táty abych ho nemusela mít furt za zadkem a mohla si užívat mládí po náročných studiích na fakultě. Tak jsem se jeden den po práci tak opila že jsem si sbalila kufry a odstěhovala se do prvního města do kterého letělo letadlo přímým spojem. Poté co jsem prospala celou cestu probrala jsem se v Los Santos kde jsem nastoupila do náhodného busu který jel do města zvané Montgomerry. 

 

 

                                                                       Životopis

Titul před jménem.: MuDr. PhDr.

Jméno.: Michelle

Příjmení.: Arthur

Rodné příjmení.: Arthur

Datum narození.: 22.2.2000

Místo narození.: Cardiff, Spojené Království

Pohlaví.: Žena

Národnost.: Anglická

Rodinný stav.: Svobodná

Dosažené vzdělání.: 

  • 2nd Primary school, Cardiff, Wales  | 2006-2012 |
  • Grammar School, Cardiff, Wales | 2012-2016 |
  • Faculty of health and humanities, London | 2016-2021 |

Pracovní pozice.:

Účetní

 

 

 

 

 

Holub

Hráč

46
17.9.2021 13:49

Oprav si ty tituly. Fakt se na to nedá koukat, když postava, která je mladší jak já, má tituly, ke kterým by se bez stroje času nedostala. 

Zeintar

Hráč

49
17.9.2021 14:26, naposledy upraveno 17.9.2021 14:30 uživatelem Zeintar

A už vůbec se nebudeme bavit o tom, že když je otec dělník, matka uklízečka, máš poruchu osobnosti a schizofrenii tak máš Mgr a PhDr a nakonec stejně skončíš jako účetní. Možná by si chtělo o těchto postižení něco zjistit. Nehledě na to, že když je matka uklízečka a otec dělník, že asi syna taky nebudou mít úplně druhého Einsteina. (A že na vysokou nastoupil v 6 a během 3 let získal 2 tituly? halo)

KitzuInu

Hráč

34
17.9.2021 15:59, naposledy upraveno 17.9.2021 18:42 uživatelem KitzuInu

@Zeintar @Holub - Takže chlapci, asi neumíte pořádně číst. Přečtěte si znovu příběh, a pak odpovídejte, děkuji. ( A mám kamarádku které je 21 let, a má dva tituly, takže tak )

Holub

Hráč

46
17.9.2021 20:08

@KitzuInu - Tady máš čtení na dobrou noc. Píčovina Blbost jsou i ty tituly co tam uvádíš, pač asi těžko budeš mít po studiu v GB tituly jako MuDr a PhDr. Ještě něco?

https://study.com/list_of_degrees.html

17.9.2021 20:42

V příběhu píšeš v ženském rodě, avšak v životopise máš uvedení pohlaví ,,muž". Jsem se v příběhu nedočetl, že by šel/šla na operaci pro změnu pohlaví.

KitzuInu

Hráč

34
17.9.2021 21:17

@Zchovankyo Pardon, upsal jsem se

Zeintar

Hráč

49
17.9.2021 23:05

Víš, ono není titul jako titul. MUDr a PhDr, to jsou jedny z nejnáročnějších titulů. Kdyby sis napsal nějaké normalnejsi, třeba Bc., tak dobrá, ale zase tady na skimu nemusí mít každej před jménem 5 titulu, znát 20 jazyků na úroveň C2 a mít armádní výcvik, ne? 


Powered by LeoSight IFS
LT~80

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024