Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Mgr. PhDr. Andrew Harmak


Dvorkiss

Hráč

26
16.9.2021 15:01, naposledy upraveno 16.9.2021 16:01 uživatelem Dvorkiss

Dobrý den, Jmenuji se Andrew Harmak.

Narodil jsem se 17. 5. 1993 v malém městečku poblíž Hradce Králové jménem Týniště nad Orlicí kde jsem chodil na základní školu kterou jsem prošel prakticky bez problémů, jen ve 8 třídě mě zaskočil problém mého otce, když dostal rakovinu a začal z toho mít psychické problémy.  V tu chvíli jsem se rozhodl že se chci stát psychologem. Takže jsem v 9. ročníku základní školy podal přihlášku na OA , SOŠ a JŠ v Hradci Králové. Takže jsem úspěšně složil přijímací řízení a nastoupil do prvního ročníku kde jsem potkal spoustu přátel. Byl to pro mě velmi stresující na začátku, ale po 2 měsících jsme se jakožto třída velmi sblížili a stal se z nás velmi dobrý kolektiv. Všechny pololetí na střední škole jsem prospěl se stipendiem. Ve 4. ročníku nastal bod, kdy jsem se začal bát, jelikož se blížila maturitní zkouška a já se bal že to zkazím a nedokážu se dostat na Vysokou školu což mě velmi děsilo. 1. pololetí jsem prospěl stipendiem a začala ten strach z maturity a rozhodování kam na vysokou a po dlouhém rozhodování jsem se rozhodl jít na Univerzitu Karlovu kam jsem podal přihlášku a postoupil jsem k přijímacímu řízení. Došlo k Maturitní zkoušce kterou jsem úspěšně absolvoval. No a teď přišel bod zlomu kde stačilo udělat jedinou chybu a mohlo mi to obrátit život což se nestalo a já úspěšně splnil a nastoupil na první semestr Filozofické fakulty Univerzity Karlovy na katedru psychologie kde jsem potkal další nové přátele a byli jsme velmi bystrý kolektiv i když jsme ne vždy byli na stejné lodi, ale i tak jsme dokázali úspěšně projít a dokončit Mgr. a někteří jsme se pokračovali ve studiu a postoupily na PhDr. který většina z nás také dokončila. Já jsem se po dostudování Fakulty odstěhoval do San Andreas kde stále žiji.

VajkoChlpko

Hráč

57
16.9.2021 17:08

28 rokov a Mgr. PhDr. ? Frajer.


Powered by LeoSight IFS
LT~42

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024