Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ako mať lepšie FPS v danej hre


Drelamond

Hráč

9
17.9.2021 18:38, naposledy upraveno 17.9.2021 18:38 uživatelem Drelamond

Ahoj, tak prišiel som sa podeliť hlavne pomôcť hráčom ktorý majú problémy a majú málo FPS.

1. ParkControl

Tento program vám pomôže zlepšiť výkon vášho počítaču na 100%, sám to používam a ked zapínam skimo tak zapínam aj tento program. Pomocou tohoto programu nie že zlepšíte výkon hry ale aj výkon počítača, tu pridávam screen ako táto aplikácia vypadá:

Prosím vás , nastavte si to ako to mám ja, takže: Bitsum Highest Performance.

Hneď pod tým máte 4 tlačítka ktoré dajte na 100%!

Ako to aktivovať? 

Kliknite ako prvé “Make active a hneď ako druhé “Apply“

Máte hotovo, tak ideme ďalej.

link na stiahnutie: https://bitsum.com/parkcontrol/ 

 

2. Ccleaner

Verím tomu že viacero ľudí tento program používa na čistenie vášho počítaču, pokiaľ nie tak nevadí.

Ccleaner je program pomocou ktorého môžete vyčistiť váš počítač čo vám pridá výkon, tak isto mi to pomohlo keď som mal notebook ktorý ledva rozbehol lolko na 25fps. 

link na stiahnutie: https://www.ccleaner.com/ccleaner/download

 

3. Správca úloh 

Takže, toto je bežný program ktorý používa každý užívateľ ktorý má windows. 

Zakážeme programy ktoré nechceme aby sa nám spúšťali pri zapínaní počítaču. 

Ako ďalej , pokiaľ si zapneme hru , takže ja som si vybral League of Legends (nebojte, funguje to aj na ostatných hrách.)

Nájdeme ju v Procesy“ 2x na danú hru klikneme, roztvorí sa vám to a kliknete pravým takže niako takto:

Dáme nastaviť prioritu“ na Vysoká , nech váš výkon počítaču smeruje na hru.

 

Toto je všetko, pokiaľ som vám pomohol, tak môžete ohodnotiť v komentáriku alebo pekným emotíkom <3

Soudruh

Hráč

16
17.9.2021 19:45, naposledy upraveno 17.9.2021 19:47 uživatelem Soudruh

Odjebalo mi komp

 

((Grafika která nikdy nezapla větrák při MTA kvůli zatížení.. ho teď zapla na 90%

(teď vyháním pavouky z case) CPUčko z 60% skočilo na 98-100%, Ramky radši neukazují procentuální zátěž))

Respect

Hráč

10
17.9.2021 20:02

Woah.. Do teď jsem nevěděl jak zvýšit FPS, díky ti, do teď jsem měl 25-30 fps, teď mám 50,a hra jde plynulo. 🙂

Drelamond

Hráč

9
17.9.2021 22:58

Nemáš zač ;) , dúfam že to pomôže aj ostatným <3 

Napíšem to takto, keď sa dá tak pomôžem.

Mám vás rád hráči :)

Zeintar

Hráč

49
17.9.2021 23:10

Chválím, jen bych rád dodal, na bod c.1 opatrně. Počítače mají svůj důvod, proč neběží na 100%. Efektivita PC se spuštěním sice asi vzroste, ale na úkor životnosti. Určitě nedoporučuji používat 24/7. 

uuow123

Hráč

9
16.10.2021 18:49

Super ale jestli nechceš aby ti dřív nebo později shořel PC tak bych to na 100% nedával


Powered by LeoSight IFS
LT~73

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo