Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Non rp fear spam 8hodin


Leon

Hráč

9
18.9.2021 15:55

takže už nemam nervy se tady prosit o unban,ban mi byl udělen neprávem spamatuj sa prosím ta

dostal jsem ban za fear jaký fear že jsem se hadal s policajtem co se deje ?

ban za spam jaký spam to že zařvu 5krat co se deje na policajta

tohle podlě mě není na ban,jestli mas z toho dobrej pocit že si někomu zkazil den tak mas odemne potlesk

+ cele to mam natočeno od chvile kdy do mě najela psa že mam jit na zem

acaBeNendohzoR

Hráč

69
18.9.2021 16:11

Tak já tu jakoby nemám nervy na čtení tady těch žádostí o unban, je to fakt hrozný spamatuj sa prosím ta
žádost o UB, jaká žádost o unban, jen se tu hádáš s adminem
a tak dále a dále....
Jestli máš dobrej pocit z toho, že si mě donutil toto číst, to nevím, ale mas odemne potlesk

P.S.: Pokud chceš dostat UnBan, prvně začni psát skutečné žádosti, a né nějaké textové kreatury co to pouze parodují.

Ban sem ti neudělil já, takže ti to ani nezamítám ani neschvaluji, jen tohle píšu pro ty, co tvoří podobné "žádosti"

18.9.2021 16:29, odstraněno 18.9.2021 16:29 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

DnOndra

Hráč

50
18.9.2021 16:31

Tak se o to nepros, ban byl udělen právem.. Hold někdy bolí si přiznat pravdu že ? Na štěstí tento pocit nemusím znát. 

Co se týče tvého banu, několikrát si spamoval do chatu, a to nesmyslné věty i když na tebe bylo mířeno brokovnicí. Tam si se dopustil porušení těchto dvou pravidel, SPAM a NonRP fear. 

Další věc, nemusím mít dobrý pocit z toho, že jsem ti "zkazil" den, ty sis ho totiž zkazil sám tvým chováním, vystupováním. 

Dále se k tomuto vláknu nemám za potřebí vyjadřovat. Nyní záleží na administrátorovi, co ti ban udělil nebo-li Lexikonn.

Leon

Hráč

9
18.9.2021 16:36

ok díky hoši ste nejelpší :3


Powered by LeoSight IFS
LT~59

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024