Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

GroweShop


Julik

Hráč

31
18.9.2021 16:28

zdravím mám nápad uz nejakou dobu by jsem si chtěl udělat ic nějaky legalní groweshop jednalo by se o prodej cbd(to by nebylo to tak hard akorat zmenit nazev na cbd ale s těmi dalšímy věco by bylo asi více práce ale napč i papírky by šli jen změnit na ochucene např jahodové atd),ochucených papírku,bluntů,fajfek bongů atd ale takovehle věci by se všechny musely přidat takže nevím zda to má cenu ale pokud ano tak bych byl ochotný i nějak podpořid například server nebo tak něco ale bych bych rád za nějakou normální odpověd děkuji 🙂

Zeintar

Hráč

49
18.9.2021 23:22

Nikdo ti nebrání v tom, abys to pasivně RPil :) 

Drelamond

Hráč

9
19.9.2021 09:06

Ako predávať cbd (čož ja rád <3 ) tak isto tieto predmety ako si písal: blant,bongo,fajka.....

podľa mňa to nieje zlý nápad uznávam to za vhodné.

Zeintar tu má tiež pravdu že nikto ti nebráni to RPiť passivne, lenže koho by bavilo dávať peniaze za to čo nedostane ani ako itemu + ked s tým prídeš na MG benzínku a zaeRPíš že /me vyťahuje z kufru bong tak ten ooc chat bude hovoriť o niečom inom.

 

 

Julik

Hráč

31
22.9.2021 14:51, naposledy upraveno 22.9.2021 14:53 uživatelem Julik

Ano nedělá by mi to problém pasivně rpit prodej cbd a ochucenych papírku ale jak by sli udělat proste na příklad fajfky bongy atd napadlo mě přes vlastní doplněk ale to je jen změna textury takže fakt nevím a chtěl bych protože jen prodávat pasivně cbd a ochucene papírky nic nevím,a takhle kdyby se to rpilo passiv tak by dost hráčů toho mohlo zneužit kdyby té zastavily psa in game a zastavily by té a byl by jsi pod vlivem marihuany tak by to dost lidi mohlo zaprit ze mají cbd i když by to např nebyl “květ odě mě tudíž cbd”

Scor

Hráč

63
22.9.2021 15:26

Podle mě by byl u tohohle problém s PSA. Jelikož (pokud mě paměť neklame, nebo se to upravilo), tak už za jeden gram můžeš sedět. A pak by mohl kdokoliv říct, že má CBD.

Julik

Hráč

31
22.9.2021 15:39

Ano přesně takhle jsem to myslel,já vždy kdybych někomu prodal nějaký cbd výrobek nebo papírky atd buď by dostal smlouvu kde by bylo vypsáno kde to koupil v kolik a co a bylo by to jako uctění bylo by to skrze smlouvy a to by pak mohl ukázat psa kdyby u sebe dana osoba měla více gramu např ale pravé ze by dost lidi toho mohlo zneužít 

Holub

Hráč

46
22.9.2021 15:41

IC se to dá řešit vždycky. Jen trošku nad tím stačí zauvažovat a není problém něco zlegalizovat.

Julik

Hráč

31
24.9.2021 05:39

@Holub Jako promyšlené bych to už vše měl atd jak vypisovat smlouvy atd aby to proste dávalo hlavu a patu a aby to bylo co nejrealnějši,ale jenže neznám moc v podstatě nikoho kdo by to dokázal nebo kdo má aspoň trosku někde větší slovo...

Kr1st0fz

Hráč

14
27.10.2021 12:59

može byť..


Powered by LeoSight IFS
LT~63

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4873 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misatorcz

150Kč včera v 16:20

MartasHyper

60Kč včera v 16:20

dikobras

10Kč včera v 16:19

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024