Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o unban


franto

Hráč

10
21.9.2021 21:00

Chcem poprosiť o zrušenie banu, dostal som ho za pravidlo 0 a non er akt lebo som prešiel vraj okolo idúceho auta ktoré horelo ale keď som išiel okolo ešte nehorelo a admin si to nenechal vysvetlit a hnedmi dal ban...

načo sú tu potom keď si nedajú nič vysvetliť??

izerman

Hráč

15
21.9.2021 23:32

To je pravda, nic si nenechají vysvětlit, nebo ti nenapíšou že něco děláš proti pravidlum a hned ti dají ban. I když bys doopravdy něco porušoval trošku komunikace by člověka nezabilo. Bohužel to je ale jinak.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 19.

sammael02

Hráč

21
22.9.2021 08:31, naposledy upraveno 22.9.2021 08:32 uživatelem sammael02

Ahoj,

děkuji ti že jsi napsal svůj krásný příběh, který jsi si podle sebe upravil. Pojďme si to rozebrat.

1) Projel si okolo hořícího vozidla, které bylo na střeše, HZS tam blokovali cestu a ty si to prostě střihneš přes hlínu pryč. Toto je fakt porušení pravidla 0. To je to tvoje   (non er akt) btw : se to píše Non-rp Act.

2) Věc co tu budeme řešit je to že jsem nekomunikoval, doslova jsem za tebou doletěl, a zeptal jsem se tě ,,zda ti to přišlo RP a O.K ? '' Nacož ty jsi začal něco psát a poté si přestal, není mi jasný důvod proč si přestal psát. Pak jsem ti napsal že mě to RP nepříjde přičemž si opět začal něco psát a pak si to zrušil tak kde byla chyba ? Já se snažil komunikovat.

Tímto tuto žádost uzavírám, jelikož ban vypršel.

PS: Příště prosím jak to bylo podle pravdy. Děkuji

S pozdravem 

Sammael02
Game Admin


Powered by LeoSight IFS
LT~40

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024