Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Leosight RPC a PreMiD obecně


22.9.2021 17:44

Ahoj,

opět vás zdravím u dalšího z mých příspěvků, dnes bych vám rád představil něco, na čem jsem v posledních dnech občas zapracoval, až jsem to uvedl do funkční podoby. Vlastně už vám to představeno bylo, jedná se o Leosight Discord RPC. Ale to jste se jistě dočetli v názvu. Pro ty, kteří úplně neví, o co se jedná, doporučuji přečtení mého předchozího příspěvku, kde je princip a smysl tohoto projektu tak nějak vysvětlen. 

Konečně se mi projekt podařilo dostat mezi ostatní, tudíž je ode dneška každý schopen si RPC stáhnout. Budete k tomu potřebovat přesně dvě věci - program PreMiD a rozšíření PreMid pro váš webový prohlížeč. Soubory jsou dostupné ke stažení zde. (nejedná se o žádnou reklamu, s projektem jako takovým nemám ani co dočinění, pouze jsem přispěl LS RPC ☺). Stáhnete a nainstalujete si tedy aplikaci, to stejné uděláte s rozšířením (tip: prohlížeče Opera (i GX) a například Vivaldi podporují rozšíření pro Chrome, takže v tomto případě stahujte rozšíření právě pro Google Chrome). Bude následovat navštívení jejich storu, což vám ulehčím -> KLIK. No, v tuto chvíli kliknete pouze na Add Presence a hurá, máte to zprovozněné. 

Nejedná se o nic, co by vás jakkoli zvýhodnilo, mimo jiné je užívání zcela dobrovolné, program nesbírá vaše data a je zcela zdarma.

Tak se mějte krásně, ahoj.

Dzardys


3.2.2022 20:16, odstraněno 15.2.2022 15:56 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Samik udělil za tento příspěvek varování: Oživování starého tématu

Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

sobota 16:00

Kdo je online?
Bobek

4Kč včera v 21:56

pa202

900Kč včera v 20:29

golfik34

60Kč včera v 19:59

Nejnovější uživatelé
aSenaV

Registrován 15.4.2024

PetrSmitko

Registrován 15.4.2024

DLOUBAL

Registrován 15.4.2024