Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o UB


Mrkvak

Hráč

3
23.9.2021 16:44, naposledy upraveno 23.9.2021 17:28 uživatelem Mrkvak

Zdravím dnes som dostal ban na 48h za odpojenie z rp akcie a non rp injuries.

Takže rad by som sa k tomu vyjadril z môjho pohľadu.

NONrp-Injuries- Bola situácia že ja som išiel z blueberry smerom do Montgomery a ako je tá ostrá zákruta pri tých villach mi tam vyletelo Porsche cayman S bol to čelný naraz ja som išiel v Range Roveri začal som rpit že mám zlomenú ruku , bolesť hlavy a narazenú ruku - ja si myslím že to bolo adekvátne keďže som sedel v range. Ale pri dohode s hracom by som si ich kľudne zmenil keby to tak vadilo 

Odpojenie z RP akcie - Tak keď sme nabúrali došiel som sa rozprávať s tým týpkom ktorý do mňa napálil .. v tom mi prišiel telefonát od rodičov že mám ísť niečo súrne pripraviť ale to je vedľajšie musel som proste odísť. Dotyčnému som písal že sa musím proste súrne odpojiť že nemôžem ďalej rpit a typek mi iba odpísal že ja ti musím dať súrne ban. 

BAN na 48h- ja si myslím že to je trošku prehnane keďže som musel naozaj proste súrne odísť a je to môj prvý ban. Ale áno je to na aďminovi koľko h mi dá.

Tymto by som chcel požiadať o unban keďže to nebolo nejak zámerne a ani som to nespravil pre to aby som sa vyhol rp. Rpit injuries mi každopádne nerobí žiaden problém. 

Ďakujem za prečítanie žiadosti a prípadnému vyjadreniu.

ban mi udelil ( @Petriik1 )

 

23.9.2021 17:56

Ahoj,

To jsem já, ten s kým jses střetl.

Přišlo mi vhod se k tomu vyjádřit což taktéž udělám.

Injuries: Tak si prvně vezmeme ty injuries..mno ano byl jsi v Range Roveru a jel jsi určitou rychlostí, já jel něco okolo 200km/h a dali jsme si čelní náraz, i když je Range vyšší vozidlo, přišli mi tvé injuries příliš malé, na takovou perdu, navíc oběma z nám auta poté od sebe odletěli..

Část s odpojením: V ooc chatu jsi napsal, že „súrně musím ísť" neuvedl jsi žádný důvod, proto jsem to bral jako odpojení z RP akce.. ono, když jsme se srazili a pak jsi musel rychle odejít, bylo mi to podezřelé. Následně jsi se odpojil.

Ban: Promluvím s Petříkem o snížení..snad ti jej udělí.

Mrkvak

Hráč

3
23.9.2021 18:01

Áno viem ja som mal v pláne si prehodiť tie injuries keďže si mi napísal že to nie je dostačujúce .. nevidel som akou rýchlosťou si išiel keďže si mi tam vyletel v podstate z uhla ja som vyšiel zákrutu a hneď sme sa zrazili .. k tomu dôvodu nestíhal som napísať dôvod keďže som sa fakt súrne ponáhľal toľko k tomu odomna.

Mrkvak

Hráč

3
23.9.2021 19:10

tak ako teda ? @Phobios @Petriik1


Powered by LeoSight IFS
LT~36

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024