Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Odpájanie z Vykrádania :c


Drelamond

Hráč

9
24.9.2021 21:17, naposledy upraveno 24.9.2021 21:21 uživatelem Drelamond

Dobrý večer , chcel by som požiadať administrátora (GA) aby sa lognul za hráča IC meno: Natalia Grande.

Spoločne s kamarátom sme IC okradáli tak sme natrafili na túto osobu tak sme sa na ňu vrhli , vlastne myslíme si že nám klame do /do lebo ako je vidieť tak písal že pls ne (takže žiadal OOCčkovie nech ho neháme ICčkovie) prišlo mi ho ľúto ale čo už no , tak sme si ho prebrali (cestou je vidieť aké má nervy ako keby niečo mal ale tajil to) a išli sme ho okradnúť poslal nám 16 000 kč no a vlastne choval sa stále tak že má niekoľko viac penazí u seba , tak poprosím administrátora aby sa za tú postavu lognul a tie peniaze mi poslal na môj účet a na moju IC postavu ktorú tu nebudem písať lebo môžu to metovať. (na videu je vidieť že som mu zobral všetky jeho $$$ lenže ako poznáme tak určite klamal lebo kto by sa hneval kvôli 16 000 kč ? + je to kamionista neverím že by mal toľko u seba , totálny nonsens) Ako pri vykrádačke administrátor si bude žiadať video, áno neboj mám ho kľudne ho pošlem ale nie tu lebo hráči by to mohli zmetovať lebo ja som nechtiac tabol, kde bol vidieť môj nick. Chcel by som požiadať aby administrátor poslal tie jeho peniaze ktoré mu boli zabavené + aby ho potrestal za klamanie do /do + odpojenie z RP akcie.

Nech daný administrátor vyjadrí a pošlem mu ho do súkromnej správy na discorde. (mám tam už vatšiu a-teamu + na leosight discorde sú.)

Díky za pochopenie <3

Zeintar

Hráč

49
24.9.2021 21:57

Pěkná omalovánka z tohohle topicu.

Pokud chceš vidět, kdo má co u sebe, nos u sebe pouta, nebo svazovací pásky. Jakmile osobu svážeš/spoutáš, klikni na ní pravým a "prohledat" a uvidíš, co vše má u sebe. Není zač.

Drelamond

Hráč

9
26.9.2021 10:32, naposledy upraveno 26.9.2021 10:42 uživatelem Drelamond

Okey ako vidím , je potrebné dodať video tak tu ho máte :D 

Prosím hráča potrestajte. 

Na videu je vidieť RP fearu 0 bodov , mierim na neho vravím mu že nech nastúpi a on/a že nie.

Tak isto , píše do /do F aby mohol/la to zdržovať.

Potom že nech mu/jej nezoberieme tých 16 000 kč (písal/a do oocčka nech to ic neurobíme :D )

Aby nechýbalo tak to leavne :D

https://www.youtube.com/watch?v=3Cgi21kSSNg


Powered by LeoSight IFS
LT~36

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo