Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

zadost o unban / zkraceni banu


neznamy#6043

Smazaný účet

11
25.9.2021 16:50, naposledy upraveno 25.9.2021 16:58 uživatelem neznamy#6043

Zdravím komunitu, dne 23.9 .jsem dostal ban, a to konkrétně permu za - dm,p.0 a p.6.

Tímto bych sem se k tomu chtěl vyjádřit z mého pohledu, a situaci lehce více objasnit a samozřejmě zažádat o unban.

DM - jako první jsem tedy šlapal na mrtvolu hráče Andrew Rock (předpokládám, že to je to dm - kamarád dostal ban za dm a bylo mu řečeno toto jako dm, z toho to odvozuji) kde tedy bych to mohl brát i jako vybití zlosti, páč nechal pozavírat dobrou většinu lidí z ilegálu, se kterými jsem byl v kontaktu, poté co byl před nemocnicí on,tak jsem tam přišel i já za kamarádem, kde jsem ho opět zabil - zdůraznil bych to, že jako první vytáhl zbraň on, a to ihned ve chvíli, kdy já jsem si nasadil odznak jednoho z členů PSA, vteřinu na to na mě vytáhl glock a pokusil se mě zabít, byl jsem rychlejší a povedlo se mi ho tedy zabít - nenechám se přece nechat zabít a k tomu ještě možná zavřít, jediné kdy bych přiznal to DM, bylo v případě kdy jsem byl na nemocnici a zastřelil ho, ano, to už bych jako DM bral (pokud je DM šlapání a kopání do mrtvoly, nebylo by od věci to do toho pravidla dopsat).

Pravidlo 6, Revenge killing - tohoto si nejsem vědom víceméně vůbec, za tuto postavu mě ani jednou nezabil, pouze já jeho ať už to byla jakákoliv situace, poprosil bych si případné objasnění proč je to v banu zmíněno.

Pravidlo 0, v jednoduchosti úmyslné kažení někomu hry - to jsem samozřejmě v plánu neměl, věřím že krom Andrewa Rocka to od PSA ICčkově řešili i jiní kolegové, a za toto se tedy omlouvám

Jsem si vědom, že nějakou historii banů mám, ale přijde mi to až moc tvrdý, natož že se tu nacházejí hráči co mají banů i více jak 30, a stále tu sem tam hrají a že mají historii o dost obsáhlejší než já, včetně množství banů ale taktéž počtu porušení pravidel, či se tu nachážejí i hráči, kteří po větším počtu banů a porušení pravidel mají možnost hrát

Přiznávám že většina toho co se stalo byla zbytečná, a že to byla blbost jsem si uvědomil až poté co jsem to udělal, na skimu je velmi dobrá komunita lidí, se kterou se mi povedlo navázat ať už IC či OOC kontakt, skimo jako takové mi celkem chybí, nejen kvůli tomu že nelze hrát s přáteli, ale také to co se mi povedlo za těch XXX hodin vybudovat.

@Petriik1

Edit: Kdo dá alespoň ten nesouhlas, tak bych poprosil o nějaký menší vyjádření, váhu to sice nemá i tak, ale ten kdo semnou nemá žádný zkušenosti, tak ať nechá neutrální reakci.

25.9.2021 16:51, odstraněno 25.9.2021 16:55 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
25.9.2021 16:57

Já ke svému nesouhlasu mám důvod, to, co tady Kubko předváděl na serveru dlouhodobě, má do RP opravdu, ale opravdu daleko. Nevím, jak to měl v soukromí, ale já měl vždy tu smůlu, že buď grossoval nebo jednoduše trollil. Já osobně si myslím, že ještě minimálně měsíc by ten ban měl zůstat.

acaBeNendohzoR

Hráč

69
25.9.2021 17:16

Je toho dost, ale připíchnu zde Alt to Alt jejich bandy, kde si v jedné skupině střídají postavy podle toho, jak sou zrovna ve vězení / nasvobodě.

MarccusB

Hráč

6
25.9.2021 17:20, naposledy upraveno 25.9.2021 17:43 uživatelem MarccusB

more vis co je alt to alt vubec

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování k žádosti o unban.
25.9.2021 17:23
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
25.9.2021 17:27
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování k žádosti o unban.
28.9.2021 14:42, odstraněno 28.9.2021 14:43 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Petriik1

Hráč

32
1.10.2021 19:14

Ban bude zkrácen na 180 hodin. 

 

Petriik


Powered by LeoSight IFS
LT~62

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo