Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

sťažnosť na neaktivitu DOCAR a rp vo väznici

1 2



27.9.2021 11:18
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zeintar

Hráč

49
27.9.2021 11:31, naposledy upraveno 27.9.2021 11:34 uživatelem Zeintar

@neznamy#3931

To ty jsi tady asi ten, co neví, jak to funguje. Video jsem zaslal z bývalého SAMP serveru, který byl špička #1 SAMP Heavy RP scény. Jestli říkáš, že je tam bullshit, aby každý mohl otevírat svojí celu, huh? Doslova, tam měli příkaz k tomu, aby hromadně cely zamknuli, nebo hromadně cely odemknuli podle toho, co se zrovna děje. Vůbec nějakej mapping na skimu a to z videa nemůžeš srovnávat. Jsou to úplně 2 rozdílný levely. Tam narozdíl tady můžou vězni normálně RPit, můžou si tam dělat "co chtěj", jelikož je to nápravné zařízení. Tudíž je tam i malý kostel, knihovna, sprchy a dalších X věcí, co můžeš vidět na videu. - to tady prostě chybí

 

A to, že jsem na někoho "vypsával CK podmínku", že jsem nepodal první pomoc, ale dal jsem mu ještě přes hubu obuškem, to je čistě IC věc. Možná bych se být tebou mrknul na nějaké dokumenty, jak to ve věznicích chodí, když napadneš ostrahu a začneš po ni flusat, nemůžeš se divit. 

27.9.2021 11:48
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
27.9.2021 12:04
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

karlito

Hráč

21
27.9.2021 15:08

Zdravím @Kr1st0fz , chápu tvé rozhořčení že je nízká aktivita ale rád bych ti něco řekl. Ono když už do té věznice dojedeš tak jdeš do duty, no a poté se jdu podívat do cel a můžeš hádat kolik lidí v nich vidím(0), ano častokrát tam nikdo není. Tak chvilku počkám jestli se nikdo nenapojí. Tak a teďka mi řekni co mám dělat když tam nikdo není, fakt se mi nechce čekat než to nikdo napojí. Tak to prostě otočím a jdu z duty když tam není co "dělat". A myslím si že nejsem jediný. Díky za pochopení Karlito.

27.9.2021 17:52
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zeintar

Hráč

49
27.9.2021 17:59

A my jsme roboti? Nebo máme jako stát celej den před celama a čekat, než se někdo z vězňů uráčí připojit? Jsi docela humorník :D

27.9.2021 18:04
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~41