Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

zkrácení banu od dzardysse


Kronos

Hráč

4
28.9.2021 00:20

Dobrý večír dámy a pánové, chtěl bych se omluvit za mé dnešní utíkání před policii u banky po vykradení, byl jsem totiž přehypený že jsem jí konečně vykradl, a neuvědomoval jsem si to střílení ale když jsem viděl že se do mě nemohli trefit, tak jsem to bral pozitivně a chtěl jsem utéct ještě více, ale netušil jsem že je za tohle ban, že jsem se snažil utéct policii, a za to se velice omlouvám. 

Ban byl od dzardysse 

důlvod banu powergaming + nonrp injuries                                                                                                                                                                                         

 

28.9.2021 07:04

Ahoj, tvá délka trestu byla ovlivněna 2 akcemi a tvou historií. Z těch akcí jsem nevykoukal nic, co by připomínalo RP. Zaklenutý nemůžeš moc běhat a do Chargeru rollcage nedáš. Myslím si, že zrovna tobě prospěje plná délka trestu. Zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~26