Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Drelamond


Drelamond

Hráč

9
28.9.2021 18:09, naposledy upraveno 28.9.2021 18:10 uživatelem Drelamond

Vitajte u mňa prajem pekné čítanie.
Tak rozhodol som sa tu napísať zopár vecí 💖

Drelamond <== Vzniklo z mojej hlavy, ako niektorý to majú tak že to niečo znamená ale moje to nič neznamená :D vlastne vygeneroval som si to z hlavy úplne random písmenami a rozmýšľal nad tým ako to pekne zoradiť a upraviť tak aby to aspoň vypadalo na nick.

Grand Theft Auto <== Už ako maličký ked mi bolo cca 8 rokov som ho hrával ako offline mod , dosť ma to bavilo a hlavne to cheatovanie. (šak každý musel 💖)

San Andreas Multiplayer <== Píše dátum: 30.9.2019 čo som začal hrávať aktívne Gta san andreas multiplayer, teda lepšie napísané SA:MP. Hrával som na serveri kde aj do teraz hráva cez 200-300 ľudí CZ/SK server. (čo je na sa:mp zaujímavé) Bol som tam chudák a nemal som tam ani peniaze a ledva som vedel čo je SAWN čo je PAWN čo je C-BUG proste nič. Tak som sa rozhodol stiahnúť tie cheaty ako napríklad: Aimbot, GodMod , NoReload , Autoscroll a SpeedHack. Tieto cheaty som využíval až do tej doby pokiaľ ma anti-cheat neodhalil ale ich anti-cheat bol ako z ali-expresu mobil, tak hral som takto až pokiaľ administrátor ma nezabanoval. (že KrucifiX_ ?! 💖)
Našiel som konkurenčný server kde hrávalo ale len 10-20 ľudí (teraz to už je 0-5 max) ten server som miloval , hrával tam 24/7 proste bola to sranda fajn ľudia a tak lenže došiel tam sawner ktorý ma tam zabíjal a ja ako kid 12 ročný som sa naštval a stiahol cheaty , hneď som sa tam napojil , zapol cheaty a išiel tam ho rozbiť.
Dostával odomňa tak to natočil a podal ma na webovú stránku toho sa:mp serveru.
Dostal som ban tak som nevedel čo robiť, tak počkal som niakú tú dobu a dostal som unban na tom známom sa:mp serveri , tak učil som sa jemne sawniť skúšal som koliečkom a jemne to išlo pomaličky tak som si hovoril čo keď by som začal s tým a hrať tak ak sa má, tak som trénoval... trénoval... trénoval že sa dalo uviesť že som už troška taký wannabe sawner.💖
Zoznámil som sa s TKN-om a Monsterom (teraz sa už ani s nimi nebavím moc) vlastne oni mňa trénovali troška a vlastne založili sme si sawn-off klan menom CoS teda Clan of Sawn , bol to klan kde sme spoločne trénovali , sawnnovali no a vlastne , potom sa to pochytilo a klan sa bohužiaľ zrušil. Dozvedel som sa že ten klan je cheaterský no tak som to nehal tak a neriešil už nič ale nebojte stále som trénoval.
Zoznámil som sa s reyoom ktorý bol lepší ako ja lenže posmieval sa mi že to neviem že som lama a neviem čo ešte. Stále som bol smutný ale trénoval som a nezdával som sa , stále som sa držal .... ale.... stále to bolo naprd.
Jedného dňa som strávil skoro celý deň u jedného sa:mp sawn off serveru a trénoval usilovne tak aby som sa budoval nahor.  (mal som aj klan war ale rozmýšľal som či to tu mám napísať ale bolo by to zbytočne dlhé) Úplne som sa zlepšil a začal som hrať už fakt že ako sawner ale stále chyby tam boli :c  časom som sa budoval. Mám ešte dosť ešte toho napísať ohľadom sa:mp ale bolo by to zbytočne dlhé, pokiaľ by to niekoho zaujímalo tak ospravedlňujem sa 💖

Multi Theft Auto <== Konečne sme sa tu na toto vrhli a môžem sa tu rozpísať. 💖💖💖 Mal som predtým notebook ktorý ledva utiahol hru League of Legends na aspoň plynulých 30 FPS. Prvý server ktorý som zapol bol RP (CZ/SK) lenže nepamätám si meno a pokiaľ by som ho vedel tak aj tak nenapíšem lebo reklama. Vlastne bol to server kde bol 1 hráč ktorému som tam ničil taxík lebo nevedel som ani čo je IC a OOC :D takže tak. Normálne som sa snažil ukradnúť vozidlo a chodiť tam zrážať ľudí lenže nemal som koho lebo toho jedného hráča v taxíku akože no. Zistil som že existuje server ktorého meno viem ale nebudem písať lebo reklama. Ten server som hrával lebo mi ušiel na 50-40 FPS , takže preto no a vlastne server ma dosť bavil našiel som tam dosť pohode ľudí. (René,Marukánek) Snažil som sa tam na pomocníka , čo sa mi podarilo lenže nevedel som príkazy takže som za 1 deň letel. Bol som smutný ale neodišiel som a neprestal hrať to nie , hrával som tam stále a snažil sa učiť príkazy čo sú tak primitívne že to každý člen a-teamu / s-teamu mal vedieť, lenže ja som bol tupelo. No tak som sa doučil ale nechceli ma tam čo je smutné ale čo už, neodradilo ma to tam nehrať stále som tam hrával aj keby neviem čo by sa malo stať. Server zanikol no a nevedel som čo mám robiť či vymazať to alebo hľadať niečo iné lebo som si myslel že už žiadny iný server nieje. Našiel som SkimoRP hovoril som si že čo to je toľko ľudí , to nieje možné (130-150) úplne som to nechápal lenže ako som spomínal tak môj notebook utiahol ledva niečo na pohodové FPS. Stiahlo sa mi skimoRP, zaregistroval som sa na webe a prihlásil do hry. Vytvoril som si postavu ktorá sa volala: Daniel Williams. (stále ju mám , nevymazal som ju. 💖💖💖) Mal som tam 15-20 FPS čo je dosť naprd každý to vie a každý si s tým musel prejsť , neverím že nie. Chodil som tam robiť blbosti :c , kúpil vozidlo a zrážal ľudí , rýchlo zaparkoval a odpojil.... skimo pre mňa skončilo hovoril som si. Začal som hrávať na iných RP serveroch ale časom som si zakúpil lepší počítač ktorý už dokáže aj tú hru utiahnúť na príjemné hranie hier. Stiahol som si ako 1. mtačko a vyskúšal skimoRP tie FPS ten veľký obraz no pekne konečne som na úrovni. Začal som to hrávať ale chyba tam bola že som bol stále toxický blbec. Chcem sa ospravedlniť ale to čo som robil už nerobím, zmenil som sa a toxicita je u mňa 0 bodov a to do slova.

Ja 💖💖💖 <== Volám sa Sebastián , pochádzam z Trenčianského kraja, je mi 15 rokov. Už od mala som bol chlapec ktorý to chce niako v živote dotiahnuť ďalej lenže každý vie aká je teraz doba. Ako maličký som sa hral na metalistu, vyrastal som na Iron Maiden táto skupina ma k tomu prinucovala, hral som sa že mám imaginárnu gitaru a išiel som si proste do rytmu pesničky. Ako som začal byť starší tak rodičia my zariadili gitaru to mi už bolo 10 y.o , učil som sa akordy a snažil som sa proste aj zložiť niečo pekné, nechodieval som ani na hodiny gitarové kde učia ako na to, lenže ako ma poznáte na všetko chcem prísť sám a je to lepšie než aby vám človek to povedal , tak si to nezapamätáte. Už sa mi podarilo zložiť niečo , hrával som to stále , lenže škola mi brala dosť času a tak som sa vykašlal na gitaru a začal učiť lebo som to potreboval :c tá škola mi brala najviac času čo ma strašne štvalo, bohužiaľ ale na gitaru som sa vykašlal len kvôli škole, ach tá škola... Keď mi bolo 11 tak som začal počúvať Petan Bikes , to už len OG fanušikovia poznajú.💖Začal som rapovať ako on aj trocha správať ako on, je to vidno keď stále píšem česko-slovensky. Začal som rapovať ako on no a vlastne skúsil som niečo spraviť aj ja a áno podarilo sa mi niečo z mňa vypotiť. Spísal som si to a rapoval som to lenže potom ma to prestalo baviť, lebo to skákalo hore dole a nemalo to zmysel. Keď mi bolo 12 rokov tak som začal počúvať samé české rapy. Stále som si ich počúval a učil som sa ich naspamäť. V 13 rokov som objavil Milion+, táto skupina mi otvorila oči a začal som byť úplne ako oni , viem od tejto skupiny toľko pesničiek naspamäť, stále som si to prehrával a neustále spieval, tak isto som ich aj podporil do teraz mám ich merch ktorý stal dosť ale teraz to je už OG čo je bomba. 💖 V 14 rokov som si našiel frajerku ktorú som mal moc rád tak isto robil som všetko pre ňu a chodil s ňou von, začala škola mal som 5-6 hodín denne a hneď som po škole išiel domov a ihneď jej zazvoniť či nejde von. Proste bola to prvá láska ktorú som si moc vážil, lenže ako poznáme na svete sú dobré ale aj zlé veci, takže prišiel som o ňu lebo umrela .💔 Bolelo to a bolí do teraz keď si na to tak spomínam, od tej doby som bol dosť smutný chlapec a taký som ostal až do teraz teda do 15 rokov, lenže odpustil som si tú toxicitu. 

Toto som ja, teší ma :) 

 

Borwyx

Hráč

15
28.9.2021 20:40

Nezapomeň dodat, jak se pořád na ten "200-300 lidí" server snažíš dostat tím, že se vydáváš za holku, co má pouze totožnou IP a tak. Ale na druhou stranu se mi líbí, že si přiznáváš chybu, a to cením.

Hezky sepsané

29.9.2021 06:48, odstraněno 29.9.2021 06:49 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024