LeoSight.cz

Pointless ban


rpgamer

Hráč

3
29.9.2021 18:50

Dneska jsem dostal ban za odpojení z rp, ano odpojil jsem se a vůbec toho nelituju, ale žádné rp neprobíhalo, spíš jen trapná fraška.
Už tři dny se snažím zastihnout nějakou vyšší pozici z oddělení PSA, ale na tomto serveru je to nereálné, jelikož PSA má ostatní hráče úplně někde, takže něco s nimi řešit je nemožné.

3 dny jsem od přihlášení, do konce jen na policejní stanici a snažím se sehnat někoho z vedení, psa npc jsou úplně k ničemu, na nějaké zavolání nikdo z PSA nereaguje.
Jeden z PSA mi řekne ať si zavolám na 911, že jinak nikdo nepřijde. Tak zavolám na 911, že potřebuju na policejní stanici někoho z nadřízených a dojde někdo z PSA, že jsem zneužil tísňovou linku a že mě jde zatknout. Co tohle je? Nulová podpora pro hráče, není divu kam server směřuje.

Člověk potom raději takovou sračku vypne.

Qermo

Hráč

16
29.9.2021 19:26

Někdo tě zatýkal a řekneš, že to není RP? Bruuuh. Ban byl naprosto oprávněnej. A když říkáš, že toho "nelituješ", tak proč si tedy podáváš žádost o unban? Navíc kvůli IC věci jsi na*ranej v reálu, bro? Buď se smiř se zaslouženým banem, nebo se neodpojuj z RP.

29.9.2021 21:03
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

DnOndra

Hráč

50
30.9.2021 06:57

Není potřeba se k tomuto dále vyjadřovat, ban ti vypršel.


lock 🔒


Powered by LeoSight IFS
LT~48