Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Mercedes Benz SL500 1996


2.10.2021 21:47, naposledy upraveno 2.10.2021 21:51 uživatelem Phobios

Mám velký zájem odkoupit vozidlo Mercedes Benz SL500 z roku. 1996. Stav tachometru mi je jedno taktéž i celkový stav vozu, může být havarované, zrezlé.

Pokud máte a prodáváte tak napište sms na telefonní číslo 311704 ((Phobios#4861))

Děkuji za nabídky.

((Opraveno))

Qermo

Hráč

16
2.10.2021 21:50, naposledy upraveno 2.10.2021 23:02 uživatelem Qermo

Zdravím. Opravdu chcete vozidlo z roku 19916? Přijde mi, že by neodpovídalo momentálním požadavkům silničního provozu.    

                                                                                                                        -S pozdravem, Henderson

(E:// Již irelevantí příspěvek do konverzace. Respektive, ne že by i předtím nějak příliš irelevantní byl.)

Holub

Hráč

46
2.10.2021 22:00, naposledy upraveno 2.10.2021 22:46 uživatelem Holub

Vážený pane Hendersone,
za výrok, který jste uvedl v tomto inzerátu, si zasloužíte minimálně jednu facku. Sám vlastním hned několik vozidel starších než rok 1996 (a dvě ze stejného roku) a doposud jsem neměl sebemenší problém s danými vozidly. Je pravda, že jde spíš o investiční vozidla, ale s jedním z nich jezdím a doposud se nestalo, že by nastal nějaký problém s vozidlem z důvodu stáří či (neexistujícím) požadavkům silničního provozu. Naopak téměř vždy nehodu, ve které jsem byl involvován se starším vozem, způsobil někdo s vozidlem, které nebylo způsobilé provozu vlivem úprav a přitom bylo mnohem novější nežli většina mého vozového parku.

- S pozdravem spokojený majitel dvou Mercedesů-Benz SL R129, jeden z nich s motorem ze/co se dával do Zondy

Qermo

Hráč

16
2.10.2021 22:57

Vážený pane vlastníku dvou Mercedesů. Můj příspěvek do konverzace měl pouze satiristicky referovat na překlep inzerenta, kdy místo 1996 napsal 19916. Vzhledem k tomu, že inzerent svůj příspěvek již poupravil, beru že můj vtip nevtip jest k nepochopení a vypadá to, že jsem se překlepl já. Proti Mercedesům z daného roku taky nic nemám a jsou to za mě krásná auta. Přeji příjemný průběh večera.

                                                                                                                   -S láskou, humorník Henderson.


Powered by LeoSight IFS
LT~44