Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Ropná společnost

1 2



Sorbo

VIP

42
4.4.2020 19:12

Já jsem také pro. 

7.4.2020 01:40

Momentálne máme kopec vecí na práci čo sa týka robenia skriptov pre frakcie. Takže zatiaľ by som odložil tvoju frakciu.

ErikTejkl

Hráč

20
8.4.2020 01:05

Takže chcete nechat jednu z nejlépe hodnocených frakcí na fóru na potom? Myslím si že je to škoda protože se dost lidí na ní těšilo

👎🏼👎🏼👎🏼

Navíc by to zlepšilo nezaměstnanost lidí na serveru. A lidí na serveru kteří jsou nezaměstnaní je hodně a dělat něco z prací na úřadě se moc nevyplatí.😒😒

 

Derbyss

Hráč

2
8.4.2020 01:08

Musím souhlasit s Erikem. Taktéž mi nesedí systém vybírání frakcí, protože o většině frakcí bylo rozhodnuto vcelku rychle, nám byl po týdnu sbírání kladných reakcí oznámen odklad, nerozumím tomu a velice mě to mrzí.

8.4.2020 01:14, naposledy upraveno 8.4.2020 01:15 uživatelem Paradoxx

Ahoj, ide o to že momentálne už máme rozrobené skripty pre niektoré frakcie a nemôžeme teraz začať s novými. Zhotovenie skriptu ktorý bude dobre optimalizovaný a bude bezpečný (bez bugov) niekedy trvá podľa náročnosti až celý deň.

Derbyss

Hráč

2
8.4.2020 13:43

Tuhle problematiku naprosto chápeme, ale rozhořčení pramení spíše z toho, že jeden z prvních návrhů se odsunul až na konec.😕

29.6.2020 01:27
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~55