Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

U N B A N


neznamy#5174

Smazaný účet

4
9.10.2021 15:20, naposledy upraveno 9.10.2021 15:22 uživatelem neznamy#5174

Zdravím všechny Skimo hráče a hráčky tohle je moje žádost o unban.

(TOHLE SE TÝKÁ HLAVNĚ DZARDYSE A MĚ)

Vyjádření : Ahoj, moc dobře chápu že jsem dostal takový velký ban, moc dobře vím že si to zasloužím protože od tohohle měsíce jsem od Dzardyse dostával banů jak našito např : 

Nongunfear, nonrpinjures, nonrpdriving a tak dále.. Myslím že se u minulé žádosti unbanu Dzardys vyjádřil dostatečně, a já to chápu.

Ano, v každé žádosti unbanu říkám že už nebudu dělat bordel a tak dále, ale teď to myslím fakt vážně. Prostě za nějakou dobu každej člověk co furt dostává bany, uvědomí že stačí prostě respektovat pravidla a nedostat ban wtf.. Teprv teď jsem si to uvědomil.

Takže se moc omlouvám hráčům, kterým jsem za ten měsíc dělal bordel, a otravoval jsem.

Myslím že až zase budu moct hrát, tolik banů už dostávat nebudu. Ještě jednou se všem omlouvám, hlavně Dzardysovi, s kterým jsem furt měl problémy a on to pořád musel řešit, taky by jsem mu chtěl poděkovat že mi vždy pomůže a příme mi report jako první. :)

Ještě naposled se omlouvám všem, hezký zbytek dne.

@Dzardys

 

9.10.2021 15:30

Ahoj,
je skvělé, že si to uvědomuješ, avšak dejme přednost činům před slovy. Čte se to sice hezky, ale kdo ví, jak se budeš chovat ve hře. Kromě toho je tohle jedním z mnoha příspěvků, které mají do žádosti o unban opravdu daleko. Když píšu žádost, většinou něco žádám, zde vidím pouze jakési pokání a můj názor zůstává pořád stejný, ban ti zůstane až do konce. Jaký by to pak mělo smysl, dám ti unban a ty se nepoučíš. Takhle můžu alespoň naivně doufat, že si z toho něco odneseš.

Přeji hezký zbytek dne,

Dzardys


Powered by LeoSight IFS
LT~24

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
Safar

Registrován 9.5.2024

VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024