Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban neprávom.


Drelamond

Hráč

9
9.10.2021 21:39, naposledy upraveno 9.10.2021 21:45 uživatelem Drelamond

Dobrý večer hráči a hráčky SkimoRP tak isto aj staff-team.

 

Chcel by som požiadať o unban ktorý som dostal neprávom, áno je to tak neprávom pojme si to zhrdnúť.

Bod 1. Dôkazy

2 hráči na benzínke MG začali mi ic nadávať len tak bez dôvodu.

Ako vidíme v logu tak random mi nadávajú proste jazdil som si IC cez 300 no a oni ma videli, povedal som si že nebudem to riešiť IC tak som ignoroval potom za cca pár minút išli ďalej nadávky IC na mňa čo už som začal riešiť IC cestou.

Tento krát som si uvedomil že musím zakročiť tak som sa o to postaral , mali také isté skiny takže nevedel som kto je kto + podľa nicku sa ísť nemôže lebo by to porušovalo pravidlo.  

Bod 2.  Pomsta

Takže, nastúpil som do vozidla a následne som išiel po tých hráčoch no a podarilo sa mi jedného zraziť vlastne cez 170km/h čo on bol na bicykli, mám to natočené video sem posielam. No a potom aby nechýbalo ideme sa hádať čo kto urobil zlého, takže oni začali písať do ooc chatu úplne blbosti a nezmysli aby mohli proti mne “vyhrať“ tak som sa prekázal že mám pravdu ktorú videl @SovietDog no a daný moderátor @SovietDog ma zabanoval za “zdravý rozum“ , najprv som uznával chybu lebo moderátor Soviet videl len tento log čo je hneď tu hore ale nevidel tento začínajúci úplne nahor. Tak môžme vidieť že zabanovanie som dostal neprávom ale áno aj hráči dostali za to ban myslím G3 a G4 lebo oni sami porušili pravidlá ktoré tu dávať nebudem, lebo to už je dávno vyriešené. Poprosím daného člena staff-teamu aby si toto video pozrel celé , je tam aj vidieť ako ten druhý jeho kolega tam obkružoval okolo nás.

 

https://www.youtube.com/watch?v=uAlX-rui1yw

 

Poprosil by som daného administrátora/moderátora aby ma odbanoval pokiaľ bude mať čas.


Powered by LeoSight IFS
LT~17