Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení na pozici Tiskový mluvčí


Jacko88

Hráč

41
10.10.2021 14:38, naposledy upraveno 16.10.2021 18:22 uživatelem Jacko88

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

Náborové řízení do Hasičského Záchranného Sboru San Andreas na pozici Tiskový mluvčí


Vážení občané/uchazeči,
Dnes otevíráme nábor na pozici Tiskový mluvčí do Hasičského Záchranného Sboru San Andreas! 
Výběrové řízení bude otevřeno od 10.10. 2021 (tj. od dneška) do 20.10 2021 (tj. 10 dní). Vaše přihlášky posílejte na adresu Výjezdové Stanoviště Montgomery č.p. 196 ((Pod tento příspěvek.)), na obálku prosím napište, že příjemcem je Hasičský Záchranný Sbor San Andreas. Nezapomeňte, že musíte splňovat veškeré požadavky!


Vzor:
- Jméno a příjmení -
- Datum narození a váš věk -
- Dosažené vzdělání včetně titulů -
- Telefonní číslo -
- Trvalé bydliště -  
- Proč bychom měli vybrat právě Vás -
- Něco o Vás - 


Požadavky: 
- Psychická, fyzická a zdravotní způsobilost.
- Dosažení věkové hranice 21 let.
- Trestní bezúhonnost.
- Slušné a adekvátní chování vůči ostatním kolegům a IZS složkám. 


Nabízíme:
- Základní plat 32 000 Kč.
- Skvělý, přátelský a výpomocný kolektiv.
- Kvalitní pracovní prostředí.
- Prémie za skvělou a profesionálně odvedenou práci.


Ptáte se na náplň práce Tiskového mluvčího? 
- Tiskový mluvčí má za úkol mluvit například v televizi, rádiu, před tiskem nebo před soudem a dále sepisovat tiskové zprávy o hasičské práci při požárech, mimořádných událostech a živelních pohromách. 


Přejeme vše hodně štěstí a dejte si s přihláškou záležet, je to jen pro vaše dobro, čím více bude propracovaná, tím větší máte šanci na přijetí, ale zase to nepište zbytečně dlouhé, jde o kvalitu a ne o kvantitu, je lepší toho napsat méně, než psát hlouposti. To je z mé/naší strany vše, děkuji za pozornost a hodně štěstí.


Za Hasičský Záchranný Sbor San Andreas npor. Obrázek

Filipek

Hráč

3
14.10.2021 14:51

-- Jméno a příjmení -Filip Jencik
- Datum narození a váš věk -1.1.1999-21let 
- Dosažené vzdělání včetně titulů -nemám 
- Telefonní číslo -699867
- Trvalé bydliště - Mongomery
- Proč bychom měli vybrat právě Vás -rád pomáhám lidem 
- Něco o Vás - Jmenuji se Filip Jencik je mi 21let a bydlím v Mongomery

16.10.2021 22:04, naposledy upraveno 17.10.2021 14:27 uživatelem Raxter

Jméno a příjmení - Jeremy Goner
- Datum narození a váš věk - 28.9.1983 - 38 rokov
- Dosažené vzdělání včetně titulů - Právnická Fakulta (Mgr.)
- Telefonní číslo - 485-300 -smail: jeremy.goner@smail.ic
- Trvalé bydliště - Las Venturas
- Proč bychom měli vybrat právě Vás - Dovolím si povedať, že dobre ovládam gramatiku, čiže písanie "tlačových správ" by nebol problém. Som pracovitý človek, takže dobre odvedená práca je zaručená.
- Něco o Vás - Volám sa Jeremy Goner a pochádzam z Kanady. Konkrétne z mesta Saint-Jérôme. Na základnej škole som mal dobré známky, hlavne z gramatiky a matematiky. V ôsmom ročníku som prestúpil na osemročné Gymnázium, kde som následne študoval. Po úspešnom dokončení gymnázia som sa vydal na Právnickú Fakultu. Vyštudoval som s titulom Mgr.. V Kanade som bol zamestnaný ako právnik osem rokov. Po ôsmich rokoch som odcestoval do štátu San Andreas za prácou, keďže som tu, v Las Venturas dostal lepšiu pracovnú ponuku. Tu som nejakú dobu pôsobil ako právnik. Po prečítaní správy ohľadom hľadania "tlačového hovorcu" som zhodnotil situáciu a rozhodol som sa napísať prihlášku.

 

Goner

17.10.2021 00:12, odstraněno 17.10.2021 20:47 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
19.10.2021 12:49, odstraněno 19.10.2021 13:15 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

F3nixar

Hráč

22
19.10.2021 15:09

Jméno a příjmení - James Carrington
Datum narození a váš věk - 26.1. 1984, 37 let
Dosažené vzdělání včetně titulů - MUDr, Mgr. 

- Hight school of law/Carrinton limited - obor práva - prospěl - 1999-2003

- Univerzita karlova - Práva - prospěl s diplomem - 2004-2009

                                - Klinická psychologie - prospěl s diplomem - 2010-2015

                                - Všeobecný lékař - prospěl s diplomem - 2016-2021


Telefonní číslo - 428 698 
Trvalé bydliště -  Las Venturas (dům nemá konkrétní označení)
Proč bychom měli vybrat právě Vás - 

Hasičské službě mohu poskytnou své skvělé komunikační dovednosti, spolehlivost, důvěryhodnost a mé zkušenosti v resortu. Tiskovým mluvčím jsem profesně nebyl, ovšem vím co tato práce zahrnuje. Nastoupil jsem rovněž do úřadu státního zastupitelstva pro stát San Andreas, mnohokrát jsem mluvil s velmi vlivnými lidmi zde u nás ve státech a také jsem mnohokrát čelil kritice. Vše, jak lze vidět jsem ustál, stále pracuji na svém jméně a stále se snažím dělat to, co nyní dělám. Jak jsem již zmínil, nastoupil jsem do úřadu státního zastupitelstva, ovšem to není vše, kde pracuji. Pracuji také u zdravotnické záchranné služby, jako záchranář. Dále jako dozorce a nově i jako právní zástupce státní věznice. To jest býti hrubá představa o mé pracovní angažovanosti v těchto resortech. 


Něco o Vás - 

Pocházím z velmi bohaté rodiny z USA přesněji z Atlanty. Od mala jsem byl veden ke studiu a nebylo mi dáváno mnoha prostoru k nakouknutí k těm normálním lidem, jak žijí, co dělají a podobně. Ne že bych byl izolován od vnějšího světa, ale byl jsem zaměstnávám natolik, že na tyhle sociální problémy/zajímavosti jsem neměl jednoduše čas. Učení jako takové mne bavilo. Nebyl jsem nikdy učen špatným způsobem, měl jsem svého soukromého učitele a později jsem měl skvělé učitele na vysoké škole v Praze. Ve svém volném čase, pokud nejsem zaměstnán trávím volný čas v přírodě, studuji soudní případy, politické dění na území určitých státu a popřípadě vymýšlím plány pro jejich realizaci. Dá se říct že nedokáži zcela zpomalit a stále se zaměstnávám.  Osobnostně jsem velmi zajímavý člověk. Jsem velmi extrovertní člověk, milující, přátelský, věrný a nestranný. Ovšem to je jaký jsem v případě, že mám volný čas. Profesně jsem velmi chladný, tichý, týmový, nestranný, velmi rozhodný. 

 

 

Adresa:                                                                                                                                                             odesílatel:

Výjezdové Stanoviště Montgomery č.p. 196                                                                                              James Carrington  19.10.2021

Podpis:
Carrington

Jacko88

Hráč

41
20.10.2021 23:33, naposledy upraveno 20.10.2021 23:34 uživatelem Jacko88

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hasičský záchranný sbor San Andreas, základna Montgomery

 

 

Výsledková listina prvního kola přijímacího řízení na pozici tiskový mluvčí. [20.10.2021]

 

 

Přijati  Nepřijati
#1 Vážený pan Goner (@Raxter) #1 Vážený pan Jencik (@Filipek)
#2 Vážený pan Carrington (@F3nixar) #2 Vážený pan Taylor (@neznamy#3931)

 

Rozhodnutí bylo vydáno dne 20.10.2021.

Všechny přijaté žádáme, aby do pěti dnů od vynesení rozhodnutí kontaktovali kpt. Leonarda Smitha tel: 563-559 nebo npor. Nathalii Hilton tel: 823-681, kvůli druhému kolu přijímacího řízení. Po uplynutí doby sedmi dnů od vynesení rozhodnutí bude rozhodnutí bráno jako NEPLATNÉ.

 

Náborové řízení se tímto prozatím uzavírá, děkujeme za zaslání přihlášek.

 

Za Hasičský záchranný sbor San Andreas npor. Obrázek

22.10.2021 12:11, odstraněno 22.10.2021 19:13 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~76

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
FerryCZ

38Kč včera v 16:20

AsiLucker

200Kč včera v 11:29

Shawftty

87Kč včera v 04:21

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024