Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Jak vyřešit to že Lidi nerpí udělat 2. sever kde nebude rp.


JackBednatek

Hráč

4
11.10.2021 12:30, naposledy upraveno 11.10.2021 12:32 uživatelem JackBednatek

na skimo rp by se mohl udělat whitelist ten druhý by byl bez whitelistu prostě public server na jednom by se hrálo RP na druhém by si hráči dělali co chtěj takový aspoň by tu byl server pro milovníky sawnu souboju.

proč to dělat? protože proč ne aspoň to ulehčí práci adminu na SKIMO RP ty bany a stovky reportu denně musí být asi opruz tak mě prostě napadlo tohle no... 

PS: tohle je jen návrh sám vím že to je asi nereálný ale podle mě prostě když máš nápad tak to napiš proč ne... 

11.10.2021 12:39
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

JackBednatek

Hráč

4
11.10.2021 12:56

Hlavně by to asi stalo víc peněz co :D

11.10.2021 13:41
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.10.2021 13:47, naposledy upraveno 11.10.2021 14:11 uživatelem Dzardys

Wtf

EDIT, abych nepostil bezpředmětnou zprávu;

Absolutně nechápu, co zamýšlíš, ale nedovedu si představit, kdo by vám tam na to dohlížel. Nikdo, to tu máme vlastně anarchy server. Absolutně zbytečně financovaný server pro někoho, kdo není schopný se naučit RP a metuje s kamarády na Discordu (to mi připomíná hráče ilegálu na serveru). Ne, ne, ne. 

 

Zeintar

Hráč

50
11.10.2021 14:25

Whitelist sám o sobě není špatný nápad, problém je v tom, že by po Whitelistu nepřicházeli noví hráči a s tím, jakým tempem tady hráči odcházejí, by to dost brzo umřelo.

Julik

Hráč

31
11.10.2021 16:40

Ale zase je pravda že kvůli tomu whitelistu by jsem nechodil každý druhý ocas co chce rpit tvrdého mafiana a myslí si hned jak bude mít podpalcem celé město např.Ale zase souhlasím z Zeintarem že by moc po whitelistu nepřicházeli nové hráči ale je to otázka no ale taky si myslím že by pomalu umíralo Skimu kdyby tu byl Whitelist 


Powered by LeoSight IFS
LT~91