Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban/ Vysvětlení k banu


Xanaxik

Hráč

6
11.10.2021 19:57

Zdravím dne 11.10. Jsem dostal ban od Steve_Zayas neboli Dzardys. Ban jsem dostal z důvodu že raptor není náhražka injur. nebo něco takového. Jen chci podotknout že za 1. Mám na raptoru zaerpený rám, sám admin mi potvrdil že je to pravda. 2. Naboural jsem do vozidla, vozidlo najelo do závory, IRL by to auto projelo závorou. Poté jsem začal dále rámovat, a schodil jsem vozidlo z kopce. Takže když mám rám a vše bylo zaerpené tak jak by se to stalo v IRL světě, nevidím důvod na ban za něco co bylo zaerpené tak jak má.

Děkuji za odpovědi.

Zeintar

Hráč

49
11.10.2021 20:07

To, že má někdo na vozidle rám neznamená, že je vozidlo zepředu nezničitelné. Pouze ti to nepoškodí kapotu etc. při malých narazech, ale pokud pojedeš rychle a budeš vyloženě bourat, skončíš stejně s rámem, nebo bez rámu. Přecijen, ten rám je taky za něco připevněny a pak tam funguje kinetická energie a síla :) 

11.10.2021 20:15

Jak již zmínil Zein, není to žádná protekce před inj. Dle třetího Newtonova zákona:
Actioni contrariam semper et aequalem esse reactionem; sive: corporum duorum actiones in se mutuo semper esse aequales et in partes contrarias dirigi. (Proti každé akci vždy působí stejná reakce; jinak: vzájemná působení dvou těles jsou vždy stejně velká a míří na opačné strany.) V tvém případě zde nebyl žádný pokus o RP, vůbec nic, prostě jsi jel dál. Čas během banu můžeš využít studiem fyziky.


Powered by LeoSight IFS
LT~36

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024