Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Neznámy nickCsst


VajkoChlpko

Hráč

57
11.10.2021 22:53, naposledy upraveno 11.10.2021 22:54 uživatelem VajkoChlpko

Česť práci každý deň v práci, chcel by som rád spýtať, jednu takú skôr "technickú otázku" predstavme si, ideme okrádať nejakého hráča. Priblížim sa k nemu a zistím, že má zahalenú tvár. Lenže, ako dobre vieme, podľa pravidla môžme okrádať iba hráča, ktorý si odohral už 10 hodín na servery. Preto moja otázka znie, ako zistím, či môžem dotyčného okradnúť, pokiaľ neviem jeho ID ? Poprípade sa mi v TABe zobrazí "?", ale v /hc sú niektorí ľudia ochotní, a prezradia mi to. Potom vzniknú nedorozumenia typu, že bude okradnutý človek, ktorý tých 10 hodín nemá, a ban môže byť z časti len nedorozumenie. 

Ďakujem za pozornosť, nefajčite a nedrogujte ✌️

Zeintar

Hráč

49
12.10.2021 07:44, naposledy upraveno 12.10.2021 07:44 uživatelem Zeintar

Souhlasím, toto je nedomyšlené. Měl by zde být systém - dokud nemáš 10h, nemůžeš si nasadit item, co ti zahalí obličej.

Julik

Hráč

31
12.10.2021 09:18

Ano to je pravda včera jedu z Palomina do Mont na  benzinu se mrknout a vidím jak si to peláší někdo v Golfu z autoškoly a hned to mělo šátek nechápu jak to získal nebo tak ale taky bych byl za to když hráč nemá 10h tak by jsi nemohl zakrývat obličej jak Šátkem tam Maskou 

lubosak167

Hráč

22
13.10.2021 06:44

Pokud nemáš jak zjistit kolik má daný hráč nahráno, tak se ho můžeš normálně zeptat OOC kolik má nahráno na dané postavě, a když se tak nestane , že ti nebude chtít vyhovět tak můžeš RP cestou zkusit z něj dostat ten šátek nebo kuklu . 

 

 

VajkoChlpko

Hráč

57
14.10.2021 13:56

Lenže, keď by som sa z neho snažil dať šatku dole, tak by to nejaký z administrátorov mohol zobrať ako prepad, a dať mi ešte ban za to že prepadávam niekoho, kto nemá tých 10 hodín nahraných. Je veľa ľudí, ktorí ti to proste nepovedia.


Powered by LeoSight IFS
LT~52