Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Úprava webu katastr.ic


typecek

Hráč

59
12.10.2021 03:48, naposledy upraveno 12.10.2021 09:16 uživatelem typecek

Zdravím celou Leosight komunitu,

 

Jistě většina hráčů ví,že tu existuje katastr, kde hlavně v „herní zóně" lze dohledat veškeré pozemky a jejich majitele. (potom samozřejmě v okolních městech, ale tam už není takový prostor pro dohledání).

 

Věřím, že nejsem jediný, kdo například musel rovnou dávat žádost k soudu o vyvlastnění garáže na pozemku, jelikož jsem neměl žádnou možnost jakýmkoliv způsobem zkontaktovat majitele a dohodnout se s ním na prodeji garáže aniž bych to musel dávat k soudu, protože jsem si nemohl zjistit komu ta garáž patří. (to ještě v době kdy jsem neměl přístup k MDC).

Nebo například se mi i líbil dům ,který někdo už vlastnil,a chtěl jsem se ho zeptat jestli náhodou ho nechce prodat.

 

Proto přicházím s návrhem na úpravu webu katastr.ic, něco na styl toho, jak to mají PSA v MDC - stačí zadat id nemovitosti či garáže a automaticky vám vyskočí komu to patří, cena nemovitosti atp.

 

Myslím si že by to nebyla špatná úprava,kdyby šlo dohledat informace o každé nemovitosti přes katastr, přece jen by to o kus víc mělo zase blíže k realitě.

 

EDIT: Díky Zeintarovi a Lexikonnovi za doplnění, v tom případě nemyslím ty pozemky,ale v jednoduchosti každou tu nemovitost zvlášť, přijde mi že by to ulehčilo situace jako vyvlastnění garáže atp. o dost,kdyby se jednoduše dalo vyhledat komu to patří.

 

Pokud někdo bude mít jakýkoliv dotaz, připomínku či by něco doplnil nebo upravil, nebo i nesouhlasil (byl bych rád s odůvodněním) tak budu rád když svůj názor sdílí zde do komentáře pod post.

Zeintar

Hráč

49
12.10.2021 07:42

Jenže to, že si koupíš nějakou nemovitost, automaticky neznamená, že jsi vlastník pozemku okolo. 

12.10.2021 07:45
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zdendas

Hráč

20
12.10.2021 09:49

Určitě s tvým návrhem plně nesouhlasím, hráči by metagamingovali a zneužívali, že si mohou zobrazit majitele, v reálném životě také nejdeš a nevíš hned majitele baráčku.

typecek

Hráč

59
12.10.2021 09:59, naposledy upraveno 12.10.2021 10:07 uživatelem typecek

@Zdendas

Kde jsi prosím tě přišel na to, že na katastru nemovitostí nenajdeš vlastníka objektu? Doslova takhle to funguje,a fungovat má.

Jinak, kdyby tě zajímalo, možnost zobrazit si komu patří daná nemovitost už mají PSA v MDC.

12.10.2021 10:12
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
12.10.2021 10:45
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zdendas

Hráč

20
12.10.2021 14:39

Šlo mi čistě o metagaming, který by hráči díky tomuto rádi provozovali.

typecek

Hráč

59
12.10.2021 14:59, naposledy upraveno 12.10.2021 14:59 uživatelem typecek

@Zdendas

Mohl bys to teda více rozvést? Zajímalo by mě jak by se metovalo v případě kdy by to bylo na ic stránce a ic vypsané, budu rád když to vysvětlíš, páč fakt nevím,jak chceš metovat přes ic stranku kde se bude i icly psát komu to patří.


Powered by LeoSight IFS
LT~88