Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

U N B A N O S


neznamy#5174

Smazaný účet

4
12.10.2021 14:55, naposledy upraveno 12.10.2021 15:00 uživatelem neznamy#5174

Dobrej rád bych zažádal o unban.

Vyjádření : Takže, začalo to tak že jsme jeli autem (tahoe) a prostě nwm proč nás zastavila policie, říkala ať si vystoupím z vozidla, a opřu se o služební policejní vozidlo a řekli že jsem zatčen za nosení 4 glocků bez ZP nebo já nevím jak to už řekli.. Nechápu proč nás zastavili, a jak mohli vědět že u sebe mám glocky? No tak jsem si prostě vystoupil dali mi pouta, a potom 30 minut řešili něco s kámošem, a s typkem ktereho jsme vezli do nemocnice, nemohli vedet ze jsme ho unesli protoze to mohl byt jen kamos + byl bezvedomi.

Potom jak jsem si nastoupil do auta, tak me zavolal bratr tak jsem sel do jeho pokoje (irl) a byl jsem tam asi 10m, a jak jsem se vrátil tak furt jsem byl v autě a řešili toho jednoho typka, tak jsem se prostě rozhodl že to leavnu protože jsem nutně musel se učit. Myslím že všichni znají ten pocit když hrajete a najednou to musíte ukončit v blbé situaci.

Omlouvám se že jsem to odpojil, odpojení se u mě moc neděje takže to bylo skoro poprvé, a už se to nebude opakovat. Omlouvám se.

Děkuji

@Dzardys

 

Nexoys

Hráč

20
12.10.2021 16:07

ahojcau,

Niečo ti tu iba priložím čo si písal 9.10.2021.

12.10.2021 16:13

Ty si ještě zkoušíš dávat žádosti? Mimo to, co sem uvedl Nexoys, tahle žádost ani nemá hlavu a patu. Kromě toho jsi zapomněl zmínit, že tvůj odchod v blbé situaci byl formulován ve smyslu "piš ještě pomaleji, seru vám na to". Jen si tím banem projdi, alespoň tě to naučí se umět slušně vyjádřit v tak blbých situacích. Příště už doopravdy požádám GA o udělení delšího trestu. 


Powered by LeoSight IFS
LT~46

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024