Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

návrh a zároveň o vysvětlení logiky RP hráčů


MajkyCZ2020

Hráč

13
12.10.2021 20:17

zdravím vás vážená komunito

po dlouhé době sem přidávám příspěvek který by mohl být k zamyšlení 

nejdříve bych chtěl tady uvést co kdyby se do RP udělala nějaká ojedinělá událost která by měla vliv na všechny hráče ...

-tím myslím agresivní infekční nemoc která by dokázala opravdu zabít (v podobě CK)

možná tu už něco podobného bylo jako poco-20 či tak ale to nemělo moc vliv a dlouho se to neudrželo

-další co mě napadlo tak krizová ekonomika

pod tím si představuji třeba vysokou státní inflaci nebo nedostatek zboží či pohonných hmot.. když si to vemete vyděláváme velké peníze a v přepočtu tankujeme za 20kč/L  oprava nás vyjde na 5-15 tisíc u mechaniků

takže mě napadlo jako nějaká finanční krize na nějakou dobu kdy by hráči zažili těžké doby viz.Velká Britanie v nýnější době.

či nějaké podobné události..

další téma ke kterému bych chtěl přejít je hráči kteří trollí a jinej člověk za to dostane ban..

včera můj brácha IC(Petr Bártu) dostal včera ban za to že přišly 2 frajeři dali si kokain a začali mu lézt do auta ale on si ho zamkl a zůstal v něm a měl stažené okénka..natož jeden z dvou mu údajně měl nasadit pásky na ruce v momentě kdy můj bratr byl v autě..muže mi někdo vysvětlit jak se toto dělá? potom když jim toto řekl tak mu začali mlátit do auta takže on vzal bejsbolku a začal se bránit (ochrana majetku) a prej na něj dali report že neerpí rvačku či tak něco.. tak si to vemte než on napíše že se napřahuje a pod tak 2 sfetovaní frajeři ho ubodaj do 5 sekund a on jde na párek.. kde je teda nějaká šance na to RPení? tím teda on se uchýlil k DM Now

Ale ve finále ho teda zabili..on si poté dal respawn (dostal PK) tudíž on začal tím stylem že si na nic nepamatuje a o ničem neví.. mezitím 2 sfetovaní frajeři byli u nemocnice a začali ho mlátit bez RP.. a to si jich vůbec nevšímal!! chtěl si jít po svém.. a ve finále dostal ban můj brácha na 1 den a 12 hodin..za co? že se bránil a neměl šanci RPit? když jí vůbec nedostal? myslím si že porušení pravidel nebylo přímé od mého bratra ale od těch dvou sfetovaných.. že můj bratr nadával na ně do OOC chatu to je možné protože ho to nasralo s prominutím a nechápal co se děje za jakým důvodem.. 

děkuji s pozdravem MajkyCZ2020

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024