Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

MTA


Zdendas

Hráč

20
13.10.2021 16:22

Ahoj, chtěl bych vám položit jednoduchou otázku, její znění je: ,,Proč zrovna hrajete MTA RP, když je miliarda jiných možností.´´

izerman

Hráč

15
13.10.2021 16:28

Protože je Ratajovo server lepší než na GTA V

13.10.2021 16:33

Mne osobne to najviac vyhovuje. Jedná sa o San Andreas, na ktorom nejeden z nás vyrastal, a ešte k tomu roleplay, pre mňa iba spojenie príjemného s užitočným. Skimo je veľmi prepracovaný server, ktorý mi ponúka asi takmer všetko, čo by som očakával od kvalitného RolePlay servera. Drtil som ako mladší samozrejme Minecraft, neskôr CSGO, strávil som pritom reálne tisíce hodín. Dal som si pauzu od hier, zrazu felas objavili MTA, tak som si povedal, že skúsim (karanténa moood). No, a sme tu, erpenie je už takmer každodenná záležitosť. 

Prajem pekný, produktívny deň bukvičáci 🧡.

13.10.2021 16:58

Na GTA:SA mám za posledních 14 let nahráno více než je zdrávo. Kromě toho server nedisponuje voice chatem, což mne těší, jelikož nemusím denně poslouchat školku, která přepadává a je vulgární jak 30letí dlaždiči. Kolegové v admin teamu jsou skvělí a většinově příjemní lidé, se kterými se mi dobře pracuje a dodává mi to chuť trávit na serveru a celkově v komunitě více času a dopomáhat nějak celému chodu, přinejmenším řešením reportů. Kromě toho může být RP edukativní, přinejlepším jsem díky SedliXem předaným zkušenostem zvládl zdravovědu v autoškole, což mi nahnalo ten důležitý jeden bod. A simpuju Rataje.

13.10.2021 19:25

Phobios má low PC ale chtěl hrát rp, tak šel sem a nelituji toho.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~71

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024