Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o skrátenie banu- Vykradnutie PSA vozidla


Kr1st0fz

Hráč

14
13.10.2021 18:57

                       

Takže dnes mi bol udelený ban za vykradnutie PSA vozidla. Netušil som že potrebujem povolenie od Admina čož ma neospravedľnuje ale na druhú stranu dodanie logov a videa z toho vykrádania kľudne môžem poskytnúť bol som v domienke že mi stačí len to. Keby si to nenatáčam ani tam nenechám NOTE ktorý je ku každému vykradnutia auta potrebný tak nič nepoviem lebo si myslím že tam tá snaha je.  Aj napriek tomu že v historií nemám toho málo tak si myslím že ban bol príliš prísny kedže posledný ban mi bol udelený dosť dávno a tento konkrétny čin som ešte nikdy pred tým nespáchal. Veľmi pekne by som chcel požiadať daného AT @Dzardys o skrátenie trestu naviac reálne nemám čo hrávať nič iné teda skoro nehrávam a Skimo ma vždy vie odreagovať. Ano priznávam si chybu a pokazil som to. 

Dakujem za strávený čas čítania mojej žiadosti s pozdravom Kristofz. 

13.10.2021 19:00

Ahoj,

oceňuji pěkně sepsanou žádost o unban, vidím, že si vinu skutečně uvědomuješ a nevymlouváš se. Kromě toho jsi postupoval tak, jak během vykrádání postupovat máš, což je další plus pro tebe. Aby ses z toho však poučil, trest ti neodstraním úplně. Od zítřejších 7:00 se budeš na server moct dostavit, doufám, že si z toho něco vezmeš. Ukradené věci ti samozřejmě byly odebrány a navráceny PSA. Žádost tedy schvaluji a uzamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024