Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na báču


neznamy#2917

Smazaný účet

3
14.10.2021 17:16, naposledy upraveno 15.10.2021 14:29 uživatelem neznamy#2917

Dobrý den, zde jsem si podal žádost o unban a pán báča mi na to odpověděl toto…

Vážně jsem si s tím dělal práci a tohle jsem fakt nečekal od báči, nechci ho nějak urazit ale z toho jsem fákt zklamaný. Zajímá mě proč mi nedal odpověď na to aby jsem se třeba na jiný unban poučil, ne on na to prostě sere, je mi jasný že říkáte že se to řeší s adminama ale jelikož to možná nepůjde tak to půjde s Ratajem, je mi jedno jestli si říkáte chudák Rataj ale prostě když ono to jinak nejde, hele teď ten kdo to čte tak si vem že jsi v mojí situaci okey? Dáš si unban a báča ti odpoví “ne” je to skvělý že? Takhle abych to srovnal s jinými admini tak všechny jsou v pohodě třeba Puding 👌 skvělý admin, takhle by měl vypadat admin a ne se na to totálně vysrat.

 

Btw na discordu ty odkazy jsem nepsal já, někdo mi hacknul účet takže se tam nemůžu dostat.

Leon

Hráč

9
14.10.2021 17:31

no jo no

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování ke stížnosti
14.10.2021 18:02, odstraněno 14.10.2021 18:04 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
SedliX udělil za tento příspěvek varování: Nevím, co ti kdo kam píše, ale vulgárně se vyjadřovat nemusíš.
24.10.2021 00:16

Ahoj @neznamy#2917,

již jsem ti odepisoval na tvůj ticket. Ban, který je aktuálně platný, je tvým třetím permanentním banem. Pravidla jsi si měl přečíst při vstupu na server, o zaučení jsi si měl zažádat při vstupu na server nebo po prvním banu. Po druhém permabanu už bylo pozdě a po třetím? Není vyloučeno, že UB nedostaneš, ale dej tomu čas. Podej žádost o UB znovu za měsíc nebo později.


Powered by LeoSight IFS
LT~45

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo