Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Návrhy / Chyby


EmposOfc

Hráč

41
31.3.2020 22:48

Zdravím, v prvé řadě bych chtěl pochválit momentální stav serveru. Server je po scriptové části úžasný, a myslím si že se vám hodně povedl (na CZ/SK MTA komunitě by se lepší server hledal těžce). Ovšem našel jsem pár chybiček, které nevím čím jsou způsobeny.

Začal bych tedy s tím, že nemám dvakrát špatný počítač a bohužel existuje pár faktorů které mi dropují FPS až na 30-15-10fps. Kdykoliv kolem mě projedou vozy, které mají zapnuté majáky dropují mi FPS. FPS mi také nehorázně dropují, když je v autě GPSka. Tab mi také dropuje z nějákého důvodu fps.. Nevím kde by mohl být problém.

K návrhům, bych chtěl poprosit aby po mapě byly rozmístněny dopravní značky s maximální povolenou rychlostí, a nebo aby se někde maximální povolená rychlost ukazovala. Řidičák jsem málem pokazil právě na tom, že jsem nevěděl kolik mám jet. Nikde to nebylo napsané, a já byl zmatenej. Také bych přidal příkaz na  vypnutí a zapnutí GPS v levém dolním rohu, aby člověk přitom když si chce GPS vypnout nemusel items GPSky zbytečně vytahovat z inventáře auta.

To je vše, předem děkuji za odpovědi.

Eagle

Hráč

3
1.4.2020 11:06

Ahoj.

Maximálna povolená rýchlosť platí rovnako ako v realite. Jej nedodržanie môže byť pokutované.

  • V meste: 50 km/h
  • Mimo mesta: 90 km/h
  • Diaľnica: 130 km/h

EmposOfc

Hráč

41
1.4.2020 17:09

To je pěkné, ale komunita mladší tohle němá jak vědět. Nikde to není bohužel napsané, a nikde to není označené. Ten nápad spočíval v tom, aby se to psalo například k tomu kolik jedeš, vedle toho by bylo číslo kolik je maximálka a červená kontrolka která značí překročení. Například

Pat000

Hráč

22
3.4.2020 23:06

Mh, ja nesúhlasím s odpoveďou Eagla, pretože som robil autoškolu aj ja a tam, kde je tá dlhá aleja stromov a kríkov, pri GIIZS/GIBS dvojprúdová cesta tak išiel som 50 km/h a už mi to dalo 2 body. Zistil som to a potom som jazdil až dokonca 40 km/h. Keď som išiel 40, tak to bolo dobre, ale 50 uz som mal chyby. Tak asi je tam nejaká chyba, keď ani 50 nemôžem ísť.

4.4.2020 05:15
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
10.4.2020 14:49, naposledy upraveno 10.4.2020 14:49 uživatelem Paradoxx

Dopravné značky boli pridané.

Vypnutie GPS sa po čase pridá do F10-Herní nastavení.


Powered by LeoSight IFS
LT~44