Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

10 hod. ban


Lester

Hráč

14
16.10.2021 16:34

Prosím o unban furt s RP začínám a ani to pravydlo 7 nezmám když jsem se poprvé připojil a dal zaučit nikdo mě nezaučil ani nevím kde si je přečíst a bylo to moje první přepadení

 

16.10.2021 16:49

Kdybys neměl nahráno 124 hodin, tak by tahle výmluva byla možná validní. Neznalost pravidel nikoho neomlouvá a během té doby jsi jistě měl dost času napsat /hc Potřebuji zaučit. Ale nebyl to můj ban, tak co tu vůbec remcám. :) 

Lester

Hráč

14
16.10.2021 16:55

Já vím že mě to neomlouvá ten ale není zas tak moc moje chyba zaučen sem měl být od prvního dne co jsem se napojil na server a ten AT tam byl pravydla už vím kde sou kamarád vysvětlil ale za to já nemůžu když mě nikdo nezaučí 

 

16.10.2021 17:07

Počet hodin který máš je naprosto dostatečný k tomu aby sis stihl přečíst pravidla. Konkrétně jsi porušil pravidlo 7.

7. V přítomnosti NPC (např. prodavačů nebo hlídačů) a v okolí bezpečnostních kamer je zakázáno napadání a unášení ostatních hráčů. NPC jsou také postavy v IC světě a zavolali by policii, vyjímkou jsou NPC provozující ilegální činnost (např. dealeři drog a obchodníci u nelegálních převozů).

Ban je oprávněně. Až se připojíš, stiskni F1 a přečti si je. Případně zažádej o to zaučení, snad ti to pomůže.

Žádost zamítám.

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~33

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024