Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sťažnosť na člena A-T: Soviet Dog

1 2



Krpcekiss

Hráč

13
16.10.2021 23:17

Dnes som sa večer pripojil na Skimo RP a keď som si vybral postavu, spawnlo ma to tam, kde som si ju vybral. Keďže sa mi toto stalo už pár krát tak som vedel o čo sa jedná a dal si report. Report v takejto situácií som si dával často keďže sa mi to často stávalo. Dal som si report na port ku vozidlu pri ktorom som dnes ráno hru vypínal. Report prijal Soviet Dog s vetami: Auto máš pri moteli v LS, nieje v texture takže si preňho príd. 

Následne report zrušil, takže som si dal report o nahlásení bugu ktorý znepríjemňuje hranie. Ten o niekolko sekúnd Soviet Dog zrušil, a napísal mi: "ješte jednou si dáš report a máš ban za pravidlo č.3". V tom momente som stratil nervy a napísal som mu: "Toxic, kúpené práva" keďže môj nároz nevedel prijať, dostal som ban za pravidlo č.3 a č.16 . Týmto príspevkom na fóre by som chcel požiadať o unban a o opravenie bugu ktorý som už písal. 

Ďakujem,

Krpcekiss

 

Samuelkoo325

Hráč

5
16.10.2021 23:47, naposledy upraveno 16.10.2021 23:55 uživatelem Samuelkoo325

Nevidím prečo pravidlo č.16  kedže žiadne z týchto vecí nebolo porušené: Je zakázáno šířit lživé informace a pomluvy o portálu, členech AT nebo hráčích. Propagace konkurenčních serverů nebo portálů je zakázána. Zároveň není povoleno propagovat server Skimo RolePlay nebo portál LeoSight.cz na konkurenčních serverech a portálech způsobem, který by mohl pošpinit pověst serveru, či portál ale iba to že si dal report ktorý vidí len staff a nie hráči, a pravidlo č.3 si myslím že porušené nebolo v prípade "3. Každý hráč je povinen respektovat členy AT. Člen AT, který právě přihlíží RP akci, má konečné slovo a může ji ovlivnit, je-li to třeba. Nesouhlasí-li hráč s rozhodnutím člena AT, může si podat stížnost na fóru portálu (leosight.cz/forum), nemůže se však přímo ve hře odvolávat členům AT s vyšší úrovní. Člen AT ve službě není součástí IC světa."
skôr ma zaujíma prečo to nešiel nejak zistit ako sa to stalo alebo či sa to stáva len jemu. Ale chápem že SovietDog si myslel že si Krpcekiss vymýšla aby ho portol k autu ale pochybujem stále čo to má s pravidlom č.16.

Všetko toto je len moj osobný názor, nikoho to nemá pošpiňovať ani spochybňovať je to len názor z mojho pohľadu. Dakujem za prečítanie.

Qermo

Hráč

16
16.10.2021 23:49

Neměl bych se vyjadřovat, ale.. Ale budu. Nevěřím tomu, že na Sovieta lidi posílají tak často stížnosti. U mě vždy vyřešil report krásně. Asi záleží na tom, jak to píšeš. Pokud si podáš report a až ho přijme napíšeš něco typu "hej portni mě k autu, dík", tak bych se na tebe upřímně taky vy*ral. Ale opět, pouze můj pohled na věc, ne žádný úsudky, netuším co přesně se dělo.

Krpcekiss

Hráč

13
16.10.2021 23:52

Pozri, Quermo. Do reportu som slušne napísal že sa mi znova stal bug a že si prosím o port k autu. Nič viac..

17.10.2021 00:38, naposledy upraveno 17.10.2021 00:39 uživatelem SovietDog

Takže za prvé to není Soviet Dog ale SovietDog.

Tak a teď, je sice od tebe pěkný že jsi vložil čast naší konverzace ale proč zde nezobrazit celou konverzaci?

Hodím sem odkaz
(https://imgur.com/a/36Bq0rH)

https://imgur.com/JfXv5
A snad je to tedy všechno.

17.10.2021 00:54
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Krpcekiss

Hráč

13
17.10.2021 01:36

Lexikonnko krásny, to že vy máte zabugovaný server to mňa nezaujíma, to sú vaše sračky, to že ja dám report na bug a prijme ho GAMEMASTER, opakujem, GAMEMASTER, ja s tým nič nespravím, on sa zachoval blbo že mi vôbec report pre admina prijal.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Je zakázáno se nevhodně vyjadřovat
17.10.2021 09:16

Co je na portnutí report pro admina? Podle týhle logiky by mělo PLY reporty řešit jen CMko. Argumenty nemáš, jen kolem sebe kopeš. Když si zažádáš o lock, ušetříš se ostudy. Nauč se nejdřív chovat slušně, pak až doufej, že s tebou bude jednat někdo z AT jako s člověkem. Taky bych se ti na to vykašlal a ban bych ti dal daleko delší, buď rád, že jsi schytal Sovieta. 

Fyolarwir

Hráč

6
17.10.2021 11:35, naposledy upraveno 17.10.2021 11:36 uživatelem Fyolarwir

Arogantní, bezprecedentní. Vychytal by jsi mě a máš to dvakrát tak dlouho. Opravdu, nejsi střed vesmíru aby se vše točilo kolem tebe. Každé facky škoda co doma minula. 

 

Hezký den.

19.10.2021 17:45, odstraněno 19.10.2021 17:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~96

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024