Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nejlepší kandidát na Helpera...

1 2



neznamy#3931

Smazaný účet

19
17.10.2021 23:40, naposledy upraveno 17.10.2021 23:42 uživatelem neznamy#3931

Něco si tu odložím...

Kandidát na Helpera a největší přetvářka která nedospěla k rozumu stejně jako ja ale rozdil je věkový :)

Přesuneme se dál.mimochodem tenhle Vajkochlpko je Jirka Král na discordě.. také skvěle a bez vulgarit komunikuje a píše názory na hráče.

Nikdy se nenavyšuje nad ostatníma.. a nenadáva na mladší generaci.

A spoustu dalších..

Tedka vážne jsem navázal na jeho toxicitu na jedné ze skupin a začalo to tím že občas urážlivě reagoval na kamaráda tak jsme začali trochu psát..a když urazil mýho otce který je 9 let po smrti tak jsem měl dost,.. protože někdo to bere jako ironii ja to ovšem beru jinak ještě když se začal narážet na moji Mamku která to taky nema lehky ze zdravotních důvodu... neříkam že jsem nebyl vilgární.. ale tohle mně dostalo.

Od Mekiho další stupidní přispěvek.

Meki

 

 

Cosmmo

Hráč

21
18.10.2021 08:10

Zrovna ty se nevyjadruj o někom jinym pls

18.10.2021 09:16
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

franto

Hráč

10
18.10.2021 10:05

No k tejto téme mám aj ja čo povedať a objasniť nejaké informácie. Po prvé skočili do nás prvý, a nadávali všetci nieje na vine len jeden. Taktiež úcta k starším a rasizmus im nič nehovorí, tak isto narážky na rodičov. Keby je fér pošle screeny aj toho čo písal on.

 

Pekný deň priatelia.

Petriik1

Hráč

33
18.10.2021 11:22, naposledy upraveno 18.10.2021 11:23 uživatelem Petriik1

To, že sem pouze zašleš screeny z dicordu, kde spiníš pouze ho mi moc nepřiklada na duchu, že jsi sus af.

Již z malého kousků toho screenu co jsi sem poslal je vidět, že jsi jej dráždil první a jediný co chceš tak, aby trest měl on.

To mě přivádí k závěru, že jsi věci asi neumíš řešit sám a spoleháš se pouze na ten fakt, že jej tu bonzneš.

Doufám, že lexikonn bude rozumný a nechá si poslat veškeré důkazní materiály a celou konverzaci a nebude uvažovat pouze z toho kousku, co jsi sem poslal.

 

Za mě zbytečné téma.

Petriik

18.10.2021 12:50
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Drelamond

Hráč

9
18.10.2021 14:00, naposledy upraveno 18.10.2021 14:01 uživatelem Drelamond

Něco si tu odložím...

 

Nevieš si to uložiť to galérie? to musíš to sem dať ,  keď nikoho to nezaujíma?

Raust

Hráč

3
18.10.2021 14:06

Podľa mňa došlo zo strany Mekiho k absolutnému disrešpektu uvedeného hráča

Myslím si že je VEĽMI neslúšne sem posielať niektoré fotky ktoré boli odfotené v súkromných správach, alebo na súkromnych discordoch, ktoré s LeoSight nemali nič spoločné.

 

Za mňa bude rozumné aby ste sa všetci zamysleli nad sebou a aby ste neposielali nejaké fotky, a určite aby ste sa aj zamysleli nad tím, aké správy budete písať.

Myslím si že veľa z vás je dostatučné rozumná na to aby toto tu nepatrilo, a aby sa takéto hádky nerobili na tejto ''skvelej'' MTA Komunita.

 

No myslím si že z tohto hľadiska, chcel Meki pošpiniť česť hráča ''VajkoChipko''.

Navrhujem aby sa tento topic zmazal, myslím si že to tu nemá žiadnu cenu riešiť.

18.10.2021 14:12
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
18.10.2021 16:08, naposledy upraveno 18.10.2021 17:28 uživatelem VajkoChlpko

Zdravím, keďže je táto téma mierená na moje meno, vyjadrím sa k tomu a obhájim sa. Síce je to zo súkromného discord serveru, kam sa dotyčný @neznamy#3931 dostal pravdepodobne cez invite nejakého random používateľa, ktorý tam bol už predtým, inak si to neviem vysvetliť. Úplne prvé správy začínali asi následovne.

Dotyčný @Dexyy (Marco Rossi), začal okamžite toxicky a provokatívne odpovedať, následovala správa z mojej strany, aby sa nestaral do cudzích správ a odpálkoval som ho. Následne sa do debaty (ktorá sa taktiež jeho netýkala) pridal nechválne známy @neznamy#3931 , ktorý začal na mňa, a na kamaráta s ktorým som si písal, útočiť a vulgárne sa vyjadrovať. Po chvíli nastal čas na menší "žartík". Situácia sa na chvíľu ukľudnila. Neskôr ako som volal s tým kamarátom (Hrnčír-franto), som poslal do generalu smutný link, ako DnOndra odchádza z a-teamu. On si to nevšimol tak som to pinol bodkou, a následovala (po ukončení sporu) ďalšia poštipačná poznámka od Dexyho. Neskôr padali nejaké urážky na spomínaného Hrnčíra, ktorých som sa ja nezúčastňoval, kde začal byť Meki09 veľmi vulgárny a mal nemiestne poznámky na jeho matku, s ktorými samozrejme začal on. Ale keď som toto videl nedalo mi nepovedať, a zastal som si svojho kamaráta, nebude mu na rodinu nadávať nejaký randomák, ktorého sa nič po celý čas ani netýkalo.

 

Nebudem vám tu hovoriť celý príbeh minútu po minúte, za tú urážku na otca som sa mu samozrejme ospravedlnil, pretože mám svoje limity, jednoducho som v tom zápale nervov povedal prvé čo mi napadlo.

 

Jednoducho si na mňa otvárali ústa traja adolescenti, a teraz sa snažia screenmi z hádky, pošpiniť moje meno, a narobiť mi čo najviac hanby. Som rád že ste tu známa firma (vy traja), a všetci vedia čo ste zač. Preto dúfam že to nebude mať ani žiadnu odozvu. K tomu tu pridám trochu histórie, prečo sú títo ľudia pre mňa totálne nezodpovední, porušujú neustále pravidlá na skime, nevedia sa správať atď.

 

Dokopy mi banlist vyhľadal 27 postihov, ktoré tuto pán Dexy dostal za svoju kariéru. Samozrejme boli tam aj následujúce typy: nadávky OOC, zdržovanie RP, Lhaní členu AT, Odpojení od řešení reportu, Odpojení se z RP akce, zdržování a odmítání RP, zdravý rozum, AFK při RP, i přes velké množství poků, jsi nebyl schopen vstát. Pri jednom bane som našiel dokonca poznámku od Anxii, kde spomína že ten ban chcel, takže toxicita podľa mňa taktiež nechýbala. Chcem ešte podotknúť že som vymenoval práve tieto, pretože najviac poukazujú na to, aký neslušný, nezodpovedný a drzý človek to je. Potom sa nedivme, že dostal permanentný ban.

 

Ďalej tu máme pána Meki09, ktorý ma taktiež obsiahlu históriu banov, konkrétne 30 (posledný 2 dni dozadu). A taktiež tu je zopár skvostov: Pravidla: 1, 3, Powergaming. + Snaha obelhat člena AT, OOC nadávky +nadávanie hráčom, metagaming. Nebudem to tu ďalej vypisovať, stačí si to dohľadať. Plus mám ešte nejaké súkromné správy od neho kde sa ma prosí, aby som sa zaňho prihovoril v HZS. Taktiež to iba poukazuje na to, aký falošný človek to v skutočnosti je, a nedá sa mu veriť. Konkrétne myslím s týmito rečami, ktoré tu predvádza.

 

Ďalší pán na holenie, ktorý sa zapojil do našej konverzácie, má meno @shejzyn , kde som našiel taktiež zopár skvostov, ako napríklad história banov s celkovým počtom 23. Bolo tam nejaké ass-pulling, DM, odmietanie RP. Nič čo by nejako priamo nepohoršovalo spoločnosť na serveri. Má taktiež zabanované členstvo.

 

Týmto, že poukazujem na ich históriu, iba poukazujem na to, akí to sú v skutočnosti ľudia, a viac aby som vám ukázal, kto mi tu vlastne špiní meno a nadáva mi. Keď už si to čítate, tak aby ste mali množstvo informácii na to, spraviť si vlastný názor. Ja vám ho vnucovať nebudem, je to samozrejme na každom jednom, čo si o tomto bude myslieť. 

 

Ďalej sem pridám ešte link, na zopár štipľavých správ od pánov, ktorí sa hrali na veľkých moralistov, ale nakoniec sa správali 100x horšie, ako my. Naozaj, chudák @Lexikonn , ktorý sa teraz musí cítiť ako pani vychovávateľka v materskej škôlke. Tieto správy nijako nesúvisia s IC svetom na skimo RP, nijako nesúvisia s portálom Leosight. Takže absolútne nechápem na čo bolo toto celé dobré, samozrejme iba na vysmiatie mojej osoby, a následného pošpinenia mena, kde si samozrejme vystrihol svoje vulgárne a nemiestne poznámky. Hovoríme tomu vytrhnutie vecí z kontextu, slamený panák, ad hominom, útokom na motív

 

Mne by bola celá táto pseudo-aféra totálne ukradnutá, keby som sa nechcel stať v budúcnosti helperom a byť súčasťou HT. Toto mi veľmi kazí renomé, a celé je to založené na egu a hoaxoch. Mrzí ma, že som vám touto esejou, ukradol drahocenný čas, ktorý je dnes tak vzácny. Majte pekný deň, nefajčite a nedrogujte. Peace priatelia ✌❤

 

 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~119

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024