Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Pravidlo 7


Kozina

Hráč

27
20.10.2021 12:18, naposledy upraveno 20.10.2021 12:19 uživatelem Kozina

Dobrý den rád by jsem nahlásil 2 hráče neznámý B2 a neznámý A5 za přepadení u mítně brány los Santos západ kde je NPC

Zde jsem byl přepaden to NPC v reálném životě zavolalo policii nebo ne? 

Podal jsem si report ale SovietDog je nejspíše zaneprázdněn 

Předem děkuji že se tomuto někdo bude věnovat a přeji vám hezký den

20.10.2021 17:07

Ahoj, 

děkujeme za nahlášení hráče. Poprosím tě o poskytnutí logů z dané akce skrze komunikační aplikaci Discord, na které mne najdeš pod tagem Dzardys#3287. Pokud máš nějaký další usvědčující materiál, jistě mi ho zašli spolu s logy, ať je řešení co nejjednodušší a nejefektivnější.

Kozina

Hráč

27
20.10.2021 21:01

RP akce proběhla naprosto v pořádku jen mi až po tom co jsem se asi po půl hodině vracel z ocelárny v st jsem si všimnul NPC ale nevím jak získat logy to mi ještě nikdo nevysvětlil protože jsem ještě problém s pravidly neměl

PS: omlouvám se že jsem přišel na místo smrti ale jak říkám jel jsem po nejkratší cestě ze SF z ocelárny

Jestli můžu poprosit jestli by mi někdo řekl jak získám logy byl by jsem rád vím že teď vypadám jako blbec ale fakt nevím jak

VajkoChlpko

Hráč

58
20.10.2021 22:39

@Kozina ,no na to že máš 19 level sa divím 😀, páči sa ti NÁVOD

Kozina

Hráč

27
21.10.2021 10:55

Jo on mi to někdo předtím vysvětloval ale už jsem to asi zapomněl protože jsem s pravidly neměl problémy až teď právě


Powered by LeoSight IFS
LT~42

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo