Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZZS - Nábor


Lofanek

Hráč

32
1.4.2020 12:16, naposledy upraveno 3.4.2020 01:00 uživatelem Lofanek

!! NÁBOR JE MOMENTÁLNE UZATVORENÝ !!

 

Drater

Hráč

5
1.4.2020 15:03, naposledy upraveno 1.4.2020 15:04 uživatelem Drater

OOC:

Prezývka: Drater / Kingburgeros

Vek: 16

Ako často môžem byť na serveri: Kľudne 8 aj viac hodín denne 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IC:

Celé meno: Jan King

Vek: 26

Dátum narodenia: 12.4.1994

Kontakt: tel. číslo: 611426 / Instagram _jan_king_

Vzdelanie: Základná škola, Stredná škola a 2 Vysoké školy

Životopis (100+ slov): Ako som už zmienil tak sa volám Jan King, narodil som sa dňa 12.4.94 v meste Petrohrad. Matka mi zomrela pár hodín po narodení, a otec keď som mal 7 rokov kvôli tomu, že ho postrelili pred mojimi očami. Od tej doby som bol s mojim Strýkom ktorý ma dokopal k tomu, aby som sa viac učil a pomáhal druhým. Keď som mal 10 rokov odsťahovali sme sa na Slovensko do mesta Trenčín. Na Slovensku som žil krásnych 12 rokov a keď som mal 22 rokov odsťahoval som sa do Českej Republiky. Od tej doby niak chodím po tých Českých mestách, a hľadám mesto kde by som sa usídlil na dlhú dobu. V tomto meste už žijem druhý krát, a od tej doby som v tomto meste pracoval už u ZZS ako Lekár. Vždy ma na ZZS fascinovalo to, ako ste odhodlaný pre svoju prácu, a aj cez všetko, čo sa aktuálne vo svete deje sa nevzdávate, a aj keď nie vždy, ale určite v 95% prípadov prídete do 10 minút. Ako každý človek som si našiel niekoľko priateľov, a aj niekoľko nepriateľov.

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov): Ako som už písal, u ZZS som už pracoval a táto práca ma fascinovala a zaujala. Je to jedna z prác, ktorá potrebuje ľudí. Vždy ma bavilo pomáhať druhým, nikdy som nemal problém s krvou. Nerobí mi problém pracovať v ťažšiom teréne. Napríklad na pláži ak sa niekto bude topiť, ani ako Letecký Záchranár. Mám rád ľudí, ktorý pomáhajú druhým, a vážim si každého jedného človeka, ktorý je v akejkoľvek IZS zložke. Nerobia mi problém vyššie rýchlosti, a nemám závrate z vysokých výšok.

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky.

Ortiiik

Hráč

2
1.4.2020 15:24, naposledy upraveno 1.4.2020 16:11 uživatelem Ortiiik

Prihláška ZZS - Adrián Rozera

OOC

Prezývka: Ortiiik

Vek: 15

Ako často môžem byť na serveri: záleží kedy, momentálne počas epidémie aj 4 hodiny :D


IC

Celé meno: Adrián Rozera

Vek: 37

Dátum narodenia: 22.2. 1983

Kontakt: telefónne číslo: 714128

Vzdelanie: Stredoškolské a Vysokoškolské, medicína

-----------------------------ŽIVOTOPIS--------------------------------------------------------

Vzdelanie:

  • 2001-2005: Stredná Zdravotná Škola, Bratislava (SR)
  • 2005: Dokončenie SZŠ v Bratislave
  • 2006: Vysoká Zdravotná Škola, Praha (ČR)
  • 2011: Úspešne dokončená škola s červeným diplomom, titul MUDr.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zamestnania:

  • september 2011- august 2019 = Zdravotnická Záchranná Služba H.M.P (Lékař RLP)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jazykové znalosti:

  1. Slovenčina - Expert (C2)
  2. Angličtina - Mierne pokročilý (B2)
  3. Nemecký jazyk = A2 (Začiatočník)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ostatné znalosti:

  • Práca s PC - veľké zručnosti (Word, Excel,...)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov)

Chcem sa pridať k ZZS, pretože som už v ZZS robil a mám veľké znalosti ktoré som schopný ,,rozdávať,, kolegom. Z rodinných dôvodov som musel odísť z práce a chcem začať znova, som veľmi zručný a spoľahlivý, z predošlej práce mám, ako som písal, veľké znalosti, túto prácu zbožňujem a chcem v nej pokračovať ďalej.

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky - Áno.

MUDr. Adrian Rozera, dňa 1.4.2020.

domkas

Hráč

2
1.4.2020 15:35

OOC

Prezdívka : Domkas,  

Vek: 11 (Jsem bratr Samicera, tudíž jsem dost okolo toho pochytil a rád bych se k vám dostal)

Ako často môžem byť na serveri: Do konce volna od rána do večera jinak od 14:00 do 19:00


IC

Celé meno: Connor Hamaro

Vek: 30

Dátum narodenia: 5.7 1990

Kontakt: 488915

Vzdelanie: Základná škola, Gympl, Vysokoškolské studium na Masarykově Univerzitě.

 

Životopis (100+ slov): Narodil jsem se v nedaleko Kladna roku 1990. Vždy mi škola šla a tak jsem jako patnácti letý kluk šel na tří letý gympl. V osmnácti jsem šel na Masarykovu univerzitu na obor Doktor medicíny, kterou jsem odmaturoval. Po skončení studia jsem přijel do Prahy pro lepší život. Všiml jsem si oznámeni a teď to tu zkouším. Snad se domluvíme.

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov): Rád bych svoje zkušenosti využil v oboru který jsem se učil. Velmi rád pomáhám lidem ať jde o cokoliv. Rád plním úkoly které mi budou zadány. Mám respekt z nadřízeného.

---

Já, Domkas, Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

Webflesh

Hráč

3
1.4.2020 15:56, naposledy upraveno 1.4.2020 18:12 uživatelem Webflesh

OOC

Prezývka: Webflesh

Vek: 18 let

Ako často môžem byť na serveri: V době karantény podstatě každý den od 13:00, až začne opět škola (bůh ví kdy to vůbec bude), mohu každý den od 17:00

 

IC

Celé meno: Bc. Jacob Moore                                                                                            

Vek: 32 let

Dátum narodenia: 27. srpna 1988

Kontakt: 852733

Vzdelanie: Zdravotně-sociální fakulta JU ČB, obor Zdravotnické záchranářství; Gymnázium Sušice; Základní škola

Životopis (100+ slov): Jmenuji se Jacob Moore. Narodil jsem se 27. srpna 1988 ve Strakonicích. Rodinný stav svobodný.

Ve Strakonicích jsem prošel základní školu a moje další kroky postupovaly na Gymnázium                                   v Sušici. Od mala jsem chtěl být záchranář, abych mohl pomáhat lidem. Proto jsem šel po dokončení gymnázia studovat VŠ obor Zdravotnické záchranářství na JU v Českých Budějovicích, ze kterého jsem úspěšně získal titul Bc.

Po studium Vysoké školy jsem pobýval v Anglii. Mluvím plynule anglicky (úroveň B2). Nyní jsem se vrátil do České republiky a hledám práci.

Mezi mé záliby patří sport, jako je například hokej, fotbal nebo tenis. Další mojí zálibou je hudba a hraní na hudební nástroj.

Vlastním řidičské oprávnění typu B a jsem aktivním řidičem.

K mým dobrým vlastnostem patří spolehlivost a pohotové rychlé jednání.

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov): Chtěl bych se stát členem Záchranné zdravotnické služby, protože rád pomáhám lidem a sním o této práci od malička. Není to práce pro každého a zvládnou ji jen opravdu silné povahy. Myslím si, že jsem vhodný kandidát. To je za mě asi vše.

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

sandlerino

Hráč

39
1.4.2020 20:04

((IC hromadný e-mail))

Dobrý den všem uchazečům,

 

Po rozhodnutí vedení postupují na pohovor tito žadatelé:

Jacob Monroe ((@Webflash))

Adrián Rozera ((@Ortiiik))

Jan King ((@Drater))

Kontaktujte prosím personální oddělení na uvedeném čísle.

 

S pozdravem,

MUDr. Ing. John Sandler, PhD.

tel.: 571098

Personální oddělení Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

@domkas nepostupuješ, jelikož nesplňuješ OOC věkovou hranici. Zkus to příště a lépe. Vždy se dá udělit výjimka. ;)

 

Zdendas

Hráč

20
2.4.2020 21:55, naposledy upraveno 2.4.2020 22:13 uživatelem Zdendas

OOC

Prezdívka: Zdendas

Vek: 17

Ako často môžem byť na serveri: každý den, jsem tam většinou teď od rána (9-10) do rána 2-4), když je karanténaa čas. :D


IC

Celé meno: Milan Pokorny

Vek: 28

Dátum narodenia: 29.9 1992

Kontakt: 624306

Vzdelanie: Základní, Střední škola technická IT s maturitou

Životopis (100+ slov): Zdravím, mé jméno je Milan Pokorny, ucházím se o práci už dlouhou dobu, na úřadě mi paní nabídla práci horníka, přijal jsem jí, protože vím, že bych práci zvládnul skrz mojí fyzičku, denně chodím do fitka jí čim dál více zlepšovat. Nyní mám 162Kg. Umím práci s PC a vše co se týče programátorskách jazyků. Dokážu např. navrhnout různé stránky a jiné. Krom toho mám rád i práci s rukama a nevadí mi se zašpinit. Mé koníčky jsou hlavně sport, posezení s kamarády a nebo práce v dolech, sem tam si někam zajet na nějáký krásný místa a jen tak se procházet, ale řekněme si to na rovinu. Více jak polovinu času investuji do zaměstnání a chtěl bych nějáké záživnější. Dokážu toho dost a jen tak se nezastavím a nic mě jen tak nevyčerpá.

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov): ZZS by naplňovalo mé očekávání, adrenalin, rychlost a pohotovost a hlavně pomoci těm, kteří jsou v nouzi a těm kteří nás potřebují. Denně vidívám práci Záchranných složek a těchto lidí si velice moc vážím a chtěl bych být v jejich sboru a navzájem pomáhat zraněným. Protože právě vy můžete být v nouzi!

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky


Powered by LeoSight IFS
LT~63