Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ziadosť o unban alebo skratenie


JokerB

Hráč

14
22.10.2021 13:35

Yo yo, zdravičko včera som obdržal ban za ALT-ALT a pravidlo 2. No ALT-ALT si priznavam ale čo ak to bolo zaerpene ? Obličku si dal Dušan vyoperovat kvôli dlhu ktory mal u Sama ? A prečo to pravidlo 2 ked som cely den nič neerpil. No a ešte, ide vikend tak prečo sa neusmiat na svet a skratit Jokerovi ban :)

 

Diky s pozdravom Jokerino.

22.10.2021 14:09, naposledy upraveno 22.10.2021 14:12 uživatelem Rataj

Ban jsi dostal ode mě a to na 5 dní, nikoliv za "ALT-ALT a pravidlo 2," avšak pouze za Alt-to-alt, který je součástí právě pravidla č.2, jak vyplývá z jeho znění:

2. Hráč může mít libovolný počet postav. Každá postava musí mít vhodné RP jméno ve formátu Jméno Příjmení, které nesmí odkazovat na známou reálnou nebo fiktivní osobnost. Hráč nesmí mezi vlastními postavami převádět majetek, peníze ani žádné jiné věci.

Přiznáváš porušení pravidel a obhajuješ jej tím, že jsi jej zaRPil - to tě však v žádném případě neomlouvá z porušení pravidel. Když půjdu jen tak vystřílet Montgomery, ale vše hezky zaRPím, taky se tím nevyhnu banu za DM, to by prošlo možná, kdybychom měli pouze pravidlo č.1, ale my máme i 40 dalších a to z dobrého důvodu - doporučuji si je přečíst.

Původně jsem měl v plánu ti dát ban kratší a voidnout peníze, které jsi si mezi postavami převedl. Bohužel jsi je už stihl utratit. Dále jsem prohlédl tvou historii trestů a s ohledem na ni je délka banu 5 dní více než férová. Ban ti tedy zkrácen nebude, snad jsem ti ale vše vysvětlit a rozumíš a chápeš, proč ten ban máš. Zkus se z toho do budoucna poučit.

JokerB

Hráč

14
22.10.2021 14:14

Zaujimave že viacej ludi si to takto zaerpilo a nič z toho nemali, no 5 dni prečkam.

22.10.2021 14:22, naposledy upraveno 22.10.2021 14:24 uživatelem Rataj

Možná to bude tím, že jsi je nenahlásil. Tebe jsme si ale všimli.

Když o něčem nevíme, tak to pochopitelně nemůžeme potrestat.

Navíc každé porušení pravidel, kterého jsi svědkem, bys měl nahlásit. Když to neuděláš, tak to pak rozhodně nemůžeš používat jako výmluvu, že ostatním to prochází.

 

Možná jsi je ale nenahlásil, protože jsi ty pravidla neznal. Proto bys mohl v jednom z těch 5 dní věnovat pár minut přečtení a porozumění pravidel.

Téma zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~40

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024