LeoSight.cz

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition - Váš názor?


Zeintar

Hráč

54
22.10.2021 16:45

Ahoj,

před hodinou vyšel trailer pro triologii GTA série. (GTA 3, GTA Vice City a GTA San Andreas), váš názor?

 

 

Můj názor je ten, že moje GTA San Andreas vypadá stejně teď s ENB, jako oni ukazují na remasteru.

 

Co vy, líbí se vám to? Nelíbí? Napište to do odpovědí :)

22.10.2021 16:50
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zeintar

Hráč

54
22.10.2021 16:54

Nemluvím o MTA, které ti téměř nepovolí modifikavat hru. Mluvím o tomhle, co jde udělat např. se SAMP, nebo v singlu.

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 23

Soudruh

Hráč

16
22.10.2021 17:21

@Zeintar Dík. Právě jsi mi odjebal data. 

 

29.9.2023 18:23

Ešte som neskušal


Powered by LeoSight IFS
LT~45

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

Donator měsíce: Perii (3333Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

niki hledá spoluhráče na 7 Days to Die 30.8.2026 13:50
Kdo je online?
Mirkos

150Kč včera v 20:12

lukas68

500Kč včera v 20:12

Cap

150Kč 25.6.2026 21:45

Nejnovější uživatelé
Dredasik

Registrován 26.6.2026

pikasoczk5211

Registrován 25.6.2026

Vertix

Registrován 25.6.2026