Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Billboard


neznamy#5070

Smazaný účet

16
22.10.2021 17:15

Zdravím všechny co tohle čtou.

Přišel jsem zde s návrhem Billboardů. Všiml jsem si totiž že v celém San Andreas je mnoho Billboardů které by šli využít k RP.

Jak by to fungovalo?

Jednoduše, na IC webu by se vytvořila další stránka, kde by jste si mohly zaplatit Billboardy na týden, měsíc, atd. Pouze by se tam vložil obrázek požadované velikosti a zaplatili by jste si to na určitou dobu, a vybrali v jaké lokaci chcete pronajmout billboard. Braly by se však pouze seriozní věci.

Qermo

Hráč

16
22.10.2021 17:28

Upřímně? Nápad naprosto skvělej. Hrál jsem na pár serverech, kde tohle fungovalo. Bůhví, jak by to zvýšilo poptávku po dané IC věci na billboardu (vzhledem k tomu, že hlavní RP zóna je Red County a billboardy jsou hlavně ve městech a na dálnicích), ale pocit z RP, by to zlepšilo stoprocentně. Já nápad hrdě podporuji.

Scor

Hráč

63
22.10.2021 18:02

Na Skimu to už bylo pod příkazem /billboard, ale prý se vypl, kvůli tomu, že způsoboval lagy. 


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo