Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] GIBS- Generální Inspekce Bezpečnostních Sborů


fatdog4561

Hráč

3
9.7.2018 00:41, naposledy upraveno 9.7.2018 13:39 uživatelem fatdog4561

Název frakce: GIBS- Generální Inspekce Bezpečnostních Sborů

Typ frakce: Vládní organizace

Zakládající členové: Patrik Straka

Startovní kapitál: 1000000

Popis frakce: Hlavním předmětem činnosti by bylo: vyhledávat, odhalovat a vyšetřovat skutečnosti nasvědčující tomu, že byl spáchán trestný čin, jehož pachatelem je příslušník Policie České republiky, celník, příslušník Vězeňské služby, příslušník inspekce anebo zaměstnanci těchto útvarů. Prováděli bychom také zkoušku spolehlivosti vůči protiprávnímu jednání uvedených příslušníků a zaměstnanců.

9.7.2018 03:35
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

fatdog4561

Hráč

3
9.7.2018 12:18, naposledy upraveno 9.7.2018 13:39 uživatelem fatdog4561

No pokud by nás nikde nepotřebovali jezdil/i bychom po sborech IZS a prováděli běžné kontroly. Dále bychom jezdili po městě a sledovali aktivitu především PSA(kontrola úkonů a zákroků, znalost zákonů( především zákonu 273/2008 Sb.) apod.)

Tak to bychom měli můj běžný den, dále bych chtěl říct že s protiprávním jednáním mám zkušenosti jelikož jsem na konkurenci vlastnil GIBS, dále vybíral bych jen členy u kterých bych na sto procent věděl že to zvládnou a popřípadě bych je vyškolil

9.7.2018 17:31

IC zákony našeho San Andreas nejsou shodné se zákoníkem ČR. jen upozorňuji

GIBS jako taková je dle mého názoru zbytečná frakce.

29.7.2018 22:36, naposledy upraveno 29.7.2018 22:36 uživatelem SedliX

@neznamy#5 GIBS se ve skutečnosti nestará o činnost všech složek IZS, to vyplývá již z názvu "Generální inspekce bezpečnostních sborů."

Frakce jako taková není na serveru potřeba. Zamítnuto


Powered by LeoSight IFS
LT~31