Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Vinařství u Zlata


Dataris

Hráč

3
1.4.2020 15:48

Název frakce: Vinařství u Zlata

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Jack Smith, Petr Daniele

Startovní kapitál: 130000

Popis frakce: Vinařství u Zlata je vytvořeno kamarády, kteří se rozhodli udělat vinařství v Praze. Vinařství bylo dříve z Itálie ale čeští kluci se rozhodli ji přeložit a populární vinařství převézt do Česka. Vinařství by vytvářelo bobule ze který by se vytvářela vína, vytvářeli bysme i jablečný džusy, které by jsme taky prodávali. RP by fungoval tak ze by jsme měli vinné révy ze, který by nám to dávalo bobule a pak by jsme přišli k zpracování to samí u jablek. Plánek na vinařství udělám parťák a místo máme vybraný.

Kenny15

Hráč

19
1.4.2020 21:26

Čau, 

nápad je to za mě dobrý, ale kde chceš na to vzít script? Možná na to něco existuje, ale nevím, jestli by to fungovalo. Jestli to chceš RPit passive, tak si myslím, že to není problém. Já bych byl i PRO. Uvidíme jestli se to chytne. Kdybys chtěl poradit ohledně vinařství, jak se starat o vinohrad apod, dej mi vědět na discordu.

Dataris

Hráč

3
2.4.2020 10:32

passive by to šlo a skript na to myslím že je bylo to na jiném rp serveru ale jestli skript nebude nalezen či nebude funkční tak passive klidně stačit bude :)

Derbyss

Hráč

2
2.4.2020 12:43

Na několika serverech se vinařina osvědčila a myslím si, že by to vyšlo i zde. Záleží hlavně jak to budete zvládat RPit tak, aby to budilo pozitivní dojem. Rozhodně jsem PRO.

della

Hráč

4
2.4.2020 14:26

Bez štartovného kapitálu , je to fajn

2.4.2020 21:59

Ako si predstavuješ aby prebiehala samotná výroba a predaj?

Dataris

Hráč

3
2.4.2020 22:51, naposledy upraveno 2.4.2020 23:25 uživatelem Dataris

U vytváření by mě napadlo že bysme tam měli npc od kterého bysme vzali hrozno a pak bysme to dali dalšímu npc který by nám dal víno a víno bysme prodali hráčům nebo npc kde by to mělo stejnou hodnotu.

samozrejme by se to cely rpilo

Nebo to muže být jako u dřevorubky akorát ze bys me pak dostali víno

 

4.4.2020 00:59

Ahoj, kontaktuj ma na TeamSpeak serveri kde preberieme potrebnejšie veci čo sa týka frakcie.


Powered by LeoSight IFS
LT~68