Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

pridani skodovek


23.10.2021 21:41

kdyz uz je skimo cz server tak bych tam pridal skodovky (super,octavky,feldy) atd. je mi celkem divny ze tu nejsou kdyz je to cz server

Holub

Hráč

45
23.10.2021 21:54, naposledy upraveno 23.10.2021 21:57 uživatelem Holub

To, že je to CZ server NEZNAMENÁ, že i HERNÍ ZÓNA JE ČR!

Vážně nechápu, že se tu jednou do týdne objeví podobný jedinec a přijde s něčím, co už bylo x krát zamítnuto.

https://leosight.cz/forum/topic/7426

https://leosight.cz/forum/topic/7270

 

23.10.2021 21:55

jak mam vedet ze to bylo zamitnuto jen to je skoda

 

Holub

Hráč

45
23.10.2021 21:58

Možná tak, že by sis pročetl jiná vlákna. Potom by jsi třeba zjistil, že už minulý týden se to řešilo v několika vláknech a že to vždycky dopadlo stejně - nesouhlas ze strany 95% lidí, co do toho vlákna vstoupili.

23.10.2021 22:02

zajimavy. nevim jak to tu funguje tak sorry muj osobni nazor je ze by to bylo lepsi

 

Kozina

Hráč

27
24.10.2021 10:46, naposledy upraveno 24.10.2021 10:47 uživatelem Kozina

Já by jsem tady řekl názor jestli můžu

Takže to že to není herní zóna ČR neznamená že by tu nemohla být i nějaká ta Škodovka protože se vozy Škoda vyváží do celého světa.

ALE přijde mi zbytečně ji přidávat když je tu už tolik jiných aut a zase musím říct že už nejsou modely a kdyby se nějak přidaly modely mohl by to dělat na serveru bordel. Na druhou stranu je to český server tak by zde mohla být alespoň jedna například třeba Kodiaq nebo Karoq ale i tak jsem zásadně proti, protože dnešní vozy značky Škoda vypadají jako Audi a některý mi připadají když primhourim oko tak světla mi připadají jako z BMW 

PS: Jedna se čisté o můj názor ale i tak jsem proti jestli chceš něco co připomíná škodu Octavii kupé si Audi A8 nebo Audi A4 děkuji za pozornost


Powered by LeoSight IFS
LT~47