Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban


24.10.2021 15:32

Zdravím! :)

Před několika měsíci jsem dostal ban na skimu za porušení několika pravidel ( od @FLYER ) ať už byli právem či neprávem a odhodlal bych si říci že jsem se ponaučil ze svých chyb a již se nic podobného nestane, naopak se má kvalita RP zvýší pokud mi bude poskytnuta šance. Omlovuám se všem lidem kterým jsem znepříjemnil den ať už arogancí nebo nesmyslným RPčkem.

MaximumRage

Hráč

4
24.10.2021 16:35

Před nedávnem byla zahájena akce na Leosight FB, když by si napsal na admin@leosight.cz mail nějak slušně vypadající s omluvou, možná by si unban dostal.

Odkaz: https://www.facebook.com/leosight.cz

Hodně štěstí.

Drelamond

Hráč

9
25.10.2021 07:28

Ahoj, nechcem sa zbytočne vyjadrovať lenže som ten ktorý ten permaban zariadil. Písali sme si do sz ohľadom toho ako plánuješ unban , vlastne neviem čo do teba nabilo aký jed lenže napísal si mi toto.

Akože, nechcem ti kaziť predstavu lenže zdá sa mi že to môžeš aj teraz tam poslať a unban na toto nepotrebuješ. Ohľadom toho ako si písal že:  již se nic podobného nestane, naopak se má kvalita RP zvýší 

Akože vtip ti vyšiel ale moc dobrý nebol, tvoje RP fixíky som si užil a tak isto tvoj metagaming ktorý si robil cez discord a dohadoval si na mňa ck. Verím tomu ked ťa odbanujú tak sa neponaučíš a začneš zas toto robiť, potom už to nevyžehlíš. Tak isto, na sa:mp komunite si len cheatoval a robil dobrý deň z ostatných, tak i na mtačku ked sme spolu hrali na ostatných nonameRP serveroch tak to RPčko od teba bol otras, ked ti príde normálne že si týpka vyhodil z vozidla a nastúpil , ušiel tak to tu píšeš zbytočne unban, viem že to není na skime lenže každý ťa pozná a každý ktorý pozná Derba vie že si metagamer, to je všetko čo som mal na srdiečku neháme už admin-team ťa poriešiť. 

PS: Good Luck v unbane.

25.10.2021 10:46, naposledy upraveno 25.10.2021 13:28 uživatelem Derbo

Ahoj, já su metagamer @Drelamondko ? Já su možná tak východňár, ale dačo podobné mete sem našel tunak o tebe https://www.youtube.com/watch?v=rtMQ4E4HwMs

 

a tunak pokračovanie konverzácie aby bolo vidno aký si ochotný "kamarád" :D

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 23

Drelamond

Hráč

9
25.10.2021 13:40, naposledy upraveno 25.10.2021 13:43 uživatelem Drelamond

Fajn, je čas sa vyjadriť a nádherne sa rozpísať ohľadom derba a raxtera.

Začneme derbom.

Derbo , ty máš cez 30 banov za metagaming, ja spravím to len raz a už tu píšeš že som metagamer, derbo neviem prečo ale čo ťa ukája na tej češtine a stále písať forká po česky aj prihlášku na helpera po česky, make a sence.    Ban som za to už dostal , tu máš screenik.

To by bolo všetko k tebe , nechcem tu robiť diskusiu o tebe, zbytočnosť.

Raxter, byť tebou by som mlčal a nedával facepalm , ked sám vieš čo robil tak isto si metoval s ním. Pamatáš si určite ako som chcel derbové priezvisko , chcel som ho len pre srandu nie na neviem čo. Vypadá to čudne to samozrejme , lenže len ma to zaujímalo ked sa s ním už poznám dlhšiu dobu. No tak vedel si že na skime mám cez 6.000.000kč takže začal si ma využívať v sz. správe následovne:

Akože , nechcel by som byť snitch lenže žebrať a robiť obchod mimo serveru je zakázané.

Ja som písal že ti to pošlem , lenže išlo mi len o to aby si to poslal a já ti nič nedal , lebo nechcel by som porušovať toto dosť známe pravidlo že raxter.

 

 

 

Myslím si že mali by sme prestať toto tu riešiť a nehať administrátora aby rozhodol o unbane Derba. Nechceme z tohoto topicu spraviť kecaciu párty.

25.10.2021 13:48

Já vám to tu zatrhnu, protože jsou zde akorát dohady. Až se k tomu Flája dostane, tak si to tu odemkne.

25.10.2021 16:04

Ahoj Derbo, nebudu to zbytečně prodlužovat, jako jsem to udělal u tvé předešlé žádosti.

Zeptal jsem se týmu co s tebou, většina byla proti tvému unbanu, a tedy žádost o unban zamítám, zkus to jindy.


Powered by LeoSight IFS
LT~77

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024