Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

zkrácení trestu // Wright


Kronos

Hráč

4
25.10.2021 17:38

Dobrý den, chtěl bych zažádat o zkrácení trestu, ban jsem dostal non RP Driving, odmítání Injures.

jel jsem z blueberry a trošku jsem ťuknul do auta v který řídil Wright, myslel jsem si že jak to bylo malé ťuknutí, tak se řešit nic nebude, a potom se za mnou rozjel a já chtěl ujet, v tom se mi to seklo a když se mi to odseklo, tak jsem byl v rosekaným autě a nevěděl jsem jaká bije, tak jsem si radši změnil postavu, a moc se za to omlouvám a přijímám svou chybu, a chtěl bych prosím dostat zkrácení banu.

Ban byl od @Wright

Důvod non rp driving, odmítání injuries ( ban na 72h ) 

F3nixar

Hráč

22
25.10.2021 18:33

Vážený hráči,

 

Ono ťuknutí jde přehlédnout. Ovšem když se zamyslíme, tak já, jakožto člověk, který lagy má a to že hodně, mohu konstatovat, že nikdy se mi nestalo, že by se mi to seklo a po té, co jsem se odsekl, tak se viděl v rozsekaném autě a ještě k tomu na střeše. No a jako třešničku na dortu sis změnil postavu. Záchvat vzteku? No nevím. Inu.... Abych to sečetl a podtrhnul. Za mě jsou tresty velmi mírné. A to, že nedokážeš ovládat své emoce, si myslím, že tento trest je velmi úměrný tomu, co jsi provedl a jak si zareagoval.

 

Inu, hlavní slovo má tu Wright

S pozdravem,

F3nixar

Sensei

Hráč

27
25.10.2021 18:47

Ja by som dodal, že takéto freeze som mával aj ja, hádam aj 5-10 FPS dropov na 0 behom minúty niekedy s polsekundovým-sekundovým rozdielom medzi nimi. A veľa búračiek som musel RPiť len kvôli tomu, že uato išlo dopredu a naburalo týpka o 20 metrov ďalej, s tým, že mňa to potom portlo dozadu akokeby. Inak povedané, ja sa vidím zaseknutý a hráči ma vidia ísť, kde je nemožné ovládať hru... Najviac v takýchto situáciach trpia spolusediaci, ktorý dostanú damage a portne ich to aj s autom späť, a opäť dotanú damage až kým nezomrú...

Deff

Hráč

5
25.10.2021 19:32

Byl jsem vedle jakožto spolujezdec viděl sem jak se prostě lagl a třeba 3x jel na samým místě pak sme letěli jinak Basic mám asi 20fps takze taky low pc prostě a pak sem viděl jak sme letěli tak jsem se radši odpojil prptoze sem nevěděl jak erpit. 


Powered by LeoSight IFS
LT~35

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024