Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádaní o skrácení trestu


Chaoss

Hráč

50
25.10.2021 17:55

Zdravím, pred cca 2 hodinami som dostal ban za neslušné chování ( aj ked som nikomu priamo nenadával iba som bol mad tak som proste povedal napr. do prdele ale neslušným spôsobom ) + za nedodání videa. Pri okrádačke aj pred som si OBS-ko zapol ale lenže daný človek začal vytahovat OOC veci tak som zabudol zapnút video a logy som poslal bolo to prvý krát takže myslím že ste mi to mohli odpustit čo sa tak nestalo - chyby robí každý. Je mi asi jasné že unban nedostanem cítim že som nespravil všetko dobre ak som mal ale príde mi blbé dostat viac hodín ban ako dotyčný čo nevedel RP, zdržoval, tahal ooc veci atd.. Realne mám celý týžden prázdniny a nemám okrem MTA čo iné hrat takto som si to moc nepredstavoval nehrat skoro 2 dni. Dúfam že ma pochopíte a skrátite prípadne aspoň o troška menej. Dakujem za porozumenie, Stepan Svejda

25.10.2021 20:32

Co se týče natáčení, snad už jste s kamarádem dostatečně poučeni. Úplně však nedokážu pochopit to obcházení rozhodnutí administrátora, jednoduše má tvůj kamarád (těžko říct, zda z vlastní iniciativy) potřebu obcházet administrátory a nutit je, aby danou věc řešili za mě. To se mi nezdá úplně v pořádku, pakliže zde máme systém Stížností a hlášení. Ale to jsem trošku odbočil. 

Každopádně tvé chování v OOC chatu ti neodpustím, proto ti trest nezruším úplně. Vyprší ti odteď za 16 hodin. 


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024