Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zkrácení banu


YEfe2002

Hráč

1
26.10.2021 19:48

Zdravím,

Chtěl bych zažádat o zkrácení banu. Po vykradení banky, sem už tak byl vystresovaný, že sem vůbec dokázal ujet a ještě aby to nebylo málo tak mě následoval hráč a snažil se mě zabít tak sem ujížděl no a nakonec když sem si myslel, že sem ujel tak mě srazil a já se naštval a odpojil se ze hry.

Velice se omluvám, už by se to nikdy nestalo, prostě mě chytl vztek a neuvědomil sem si následky. Bych byl rád, když už  né unban tak alespon nějaké zkrácení trestu.Chybu sem si uvědomil a omlouvám se za ní.

 

26.10.2021 19:57

Jsem rád, že si chybu uvědomuješ a oceňuji hezky sepsanou žádost. Každopádně si musíš uvědomit, co jsi svým jednáním způsobil ostatním hráčům. Neomlouvá tě to, hraní "na WIN" prostě není něco, co by se mělo odpouštět a tolerovat, kromě toho jsem obdobnou situaci u tebe řešil před dvěma dny. Věřím, že si svého porušení jsi vědom, ale nevěřím, že se to opakovat nebude. Každopádně mě do budoucna můžeš přesvědčit o opaku. V momentální chvíli tě musím zklamat, zkrácení ani unbanu se nedočkáš, ban je od toho, aby byl hráč potrestán. A já jsem občas až zbytečně moc hodný. Odpykej si trest a do budoucna si zapamatuj, že takhle prostě ne. Pokud se to bude opakovat, budou tresty samozřejmě vyšší. 


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024