Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zrušení/Zkrácení Banu


Wouwix

Hráč

12
26.10.2021 20:03, naposledy upraveno 26.10.2021 20:06 uživatelem Wouwix

Zdravím, mám ban kvůli tomu, že jeden z hráčů z tohoto serveru nebyl schopen rpit při okrádání ( nejspíš měl u sebe velkou peněžní hodnotu) 

Popis situace: Prostřelení jeho kola následné přejetí z jeho strany (odpis jednoho hráče při rp), následně přišlo vyhození z jeho kamionu, po té co se toto stalo tak řidič kamionu odmítl rpit. Takže přišlo zdržování rp, fear-rp ( když na vás někdo míří tak se asi jen tak nerozběhnete a začnete běhat kolem svého kamionu) a troll rp (  Přišlo sebrání vozidla bez jakéhokoliv rp, začal s autem bourat a měl jedno ,že na něj někdo vlastně míří.) Následně byl zastřelen. Bylo požádováno o zabanování tohoto hráče, ale nakonec ban dostali obě strany.

 

26.10.2021 20:18

K porušení došlo z obou stran, z tvé však nebylo tak závažné. Vzhledem k tomu, že jsem byl hodný v případě druhé strany, budu i tady.
Trest ti skončí za 6 hodin. 


Powered by LeoSight IFS
LT~24

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024