Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadost o unban alebo skratenie.


JokerB

Hráč

14
27.10.2021 12:51

Zdravičko pred par minutami som dostal ban za common sense a DM. No ako to bolo. Vozil som sa a vidim chabra jak nabural a chce čavo od neho love tak som došiel kukal som jak sa nadrbali potom som pošuškal chabrovi že ho zachranim on kyvol hlavou tak som išiel odparkovat moju supru a zobral som tahoe nasadil šatek a išiel na vec, došiel som a zrazil som fizla za účelom zabavit fizla aby moj chabr ušiel, no chabr neušiel a ostal tam. Potom čavo zrazeny si zavolal Dzardysa lebo sa s nim kamaradičkuje a dal mi ban. Neviem čo je common sense na tom zrazit policajta, fakt netuším, ano je to pred policajnou stanicou tak ale to je porušovanie zdraveho rozumu ked zraziš niekoho pred policajnou stanicou ? A DM, nemal som zámer DMkovat ale ako som spominal zachranit chabra od platenia škody a ujsť ako pravý mufyan. Preto chcem skratenie kvôli common sensu lebo to Dzardys može brať ako DM ale common sense.

 

Diky s pozdravom Jokerino.

Qermo

Hráč

16
27.10.2021 13:16, naposledy upraveno 27.10.2021 13:29 uživatelem Qermo

Tohle je přesně ten problém ilegálu na Skimu. Absolutně žádnej respekt nebo strach z policie. Irl bys tohle prostě neudělal ať si kdo si, a už vůbec ne před policejní stanicí. Navíc kvůli pokutě, nebo nějakýmu hrazení škody se nepokusíš zabít veřejnýho činitele. Za mě ti ban přísluší. 

 

E:// Teď jsem se dozvěděl, že ten "kamarádíček s Džardysem" byl v civilu. Okay, napsal jsem sra*ku, ale stejně bys nezabil člověka kvůli dvaceti litrům. Takže furt, podle mě je ban oprávněnej.

JokerB

Hráč

14
27.10.2021 13:44

Nezabíjam kvôli 20 litrom ale kvôli chabrovi nechcem ho nechať len tak v štichu + nevedel som že to je fizel :-)

Borwyx

Hráč

15
27.10.2021 13:45

Jsem docela kamarádíček s Dzardysem. 

Každopádně, přejel jsi mě doslova kvůli 20 tisícům. Trash docela, ban je oprávněný.

Qermo

Hráč

16
27.10.2021 13:48

Jak říká Vefty. Každopádně mysli si o mě co chceš, ale já radši nechám kámoše zaplatit 20litrů, než pro sebe riskovat vězení, viď.

JokerB

Hráč

14
27.10.2021 13:52, naposledy upraveno 27.10.2021 13:59 uživatelem JokerB

Dobre ešte raz napišem. Že u nasmufyanku  to je tak že sa nenechame v štichu len tak. Dobre možno to môžete brať trochu ako common sense ked neerpite s nami ale mohol by som dostať aspon skratenie diky.

EDIT: Ešte @Qermo “ Každopádně mysli si o mě co chceš, ale já radši nechám kámoše zaplatit 20litrů, než pro sebe riskovat vězení, viď.“ Nikto niesme rovnaky :)

28.10.2021 02:14

No, je tu celkem zajímavá diskuze, tudíž se nemusím rozepisovat. Každopádně pokuta není důvodem pro srážení policisty před policejní stanicí, chábr nechábr. Do konce trestu ti zbývá něco málo přes 10 hodin, mezitím ještě pár hodin prospíš. Zůstane ti, snad pochopíš, že takhle prostě ne. 


Powered by LeoSight IFS
LT~64

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024